Wolves vs Arsenal: Premier League – naživo | liga majstrov

Pavla, ktorý (pozri min. 3) bol pripravený utopiť svoj smútok v situácii Arsenal poraziť, je pokojný človek. “Vďaka bohu, že nedopil fľašu. Išiel na ten deň do obchodu s nahrávkami, aby si upokojil nervy. Bohužiaľ vypredané Sonic Youth. Nech žijú Gunners!”

Naozaj Viva Sonic Youth. Thurstonova matka Ak si nie ste istý, kto je ten chlap. Foto: Felix Clay/The Guardian

Teraz sa pozrite na tabuľku. Arsenal Nie je to ich najlepšie, ale získali tri body a chlapče, bude to po minulom týždni dobrý.

Koniec zápasu: Wolves 0-2 Arsenal

Martinelli sa pokúša pridať tretí, ale je odmietnutý. Krik a život je opäť dobrý Arsenal.

Martin Odegaard strelil svoj druhý gól z tesného uhla. Foto: Nick Potts/PA

Cieľ! Wolves 0-2 Arsenal (Ødegaard 90+5)

Je to tu. Rice sa pohne vpred cez stred, zahrá to Havertzovi, ktorý to švihne doprava, aby ju Ødegaard zdvihol. Jeho prvá strela bola zblokovaná, ale druhá z tesného uhla našla sieť.

Gól strelil Martin Odegaard z Arsenalu. Foto: Nick Potts/PA

90 + 4 minúty: Arsenalno chce ešte sekundu, aby Martinelliho strelu z tesnej blízkosti zachránil Sá, ktorému v týchto chvíľach nedalo veľa.

90 + 3 minúty: Rice, zdanlivo s dosť v nádrži hrať ďalších 90, má silnú strelu Sá.

90 + 2 minúty: Skvelý od Ricea, ktorý jazdí po ľavej strane a potom volejom odpáli krásny nízky kríž cez box. Hru však nemá kto zastaviť.

90+1 minúta: Saka sa otvorí na pravej strane, kopne za ním chlapíka, hoci je nútený strieľať pravou – a to je príliš vysoko.

90 minút: Keď sa kaviár hádže dlhšie, pridá sa šesť minút.

88 minút: Hra sa mení na zvuky dlhých puntov píšťalkou rozhodcu. Nie naozaj liga majstrov Najlepší na svete?!?!?’ obsahu

86 minút: Lemina je opäť na nohách. Po tom, čo Raya išiel zbierať vysokú loptu, bol vyradený. Hra sa reštartuje.

84 minút: Lamina je dole pre vlkov Arsenal Krabicové dokumenty sú vonku na prezeranie, takže hra stlačí pauzu.

82 minút: Kellman sa však presadil vzadu pre Wolves. Takže si myslím, že si to zaslúži.

79 minút: Aït-Nouri sa vydáva za dobrodružstvom a ide celú cestu sprava doprava Arsenal Polovičný, hoci konečným výsledkom je gólový kop.

78 minút: Lemina dobre naberá loptu v treťom útoku, keď sa k nemu zrazu vlk otočí. Doyle ide cez palubu s právom, ale Raya je na jeho strane Arsenal.

77 minút: Saka urobila pekný kríž, aby Havertz preskočil, ale celkom sa mu to nepodarilo. Niečo na tom jednoducho nebolo v poriadku Arsenal Dnes nie sú zlé a tiež vedú, ale chýba obvyklá ostrosť. Zoberú si však troch.

76 minút: Lopta je vyčistená zo šestnástky skôr, ako sa Towery pokúsi nájsť sieť z kritickej vzdialenosti; On nie.

75 minút: Doyle sa presadil za Wolves a našiel Dohertyho, ktorého center je zblokovaný na roh. Chirewov debut sa skončil; Srbsko prichádza. Aït-Nouri nahrádza Dohertyho.

71 minút: Lemina prenikne do pravého kanála, aby zdvihol loptu a potom pustil strelu ľavou nohou. Aj keď je to priamo v stanovisku. Na druhom konci sa Ben White dostane na svoj vlastný pokus… je zachránený, ale bez ohľadu na to bol faulovaný. Troussard odchádza za Martinelliho.

70 minút: Clayman robí dobre, keď tlačí na Ježiša a zráža ho z lopty po odovzdaní puntu Arsenal.

68 minút: Niektoré úhľadné konštrukcie Arsenal Koniec Howertzovým prechodom z ľavej strany…nikto v strede, ktorý by ohrozil bránu Wolves.

67 minút: Hra beží hladko vo všetkej počestnosti. Arsenal Stále zúfalo túžim po sekunde.

64 minút: J. Gomes urobil dobre, keď vyhral pre svoju stranu gólový kop a použil Trussarda ako múr, aby ho vyčistil. Vlci však momentálne veľa neponúkajú, utáborili sa pevne na vlastnej polovici.

63 minút: Hra bola v posledných minútach trochu drsná, s množstvom rozptýlenia pre mužov na zemi, zvíjajúcich sa od bolesti.

62 minút: Ježiš je dole Arsenal Po faule Jaya Gomesa získal útočník ďalší priamy kop. Je to zo stredu sprava a oni idú do Saky napravo. Ødegaard konečne necháva letieť…nízko a široko.

60 minút: Arsenal Dajte si zadarmo tortu vpravo. Ødegard je muž, ktorý dodáva, ale Lemina ide k vlkom.

59 minút: Jesus má nejaký priestor na prácu na pravej strane a nakoniec dostane strelu… ale Doherty to zablokuje blokom.

“Vždy je dobré vidieť dobrý futbal,” píše Ron Stack. „Som fanúšikom Spurs, takže je trochu sklamaním vidieť tento druh zručnosti Arsenal. Napriek tomu žijem v nádeji, že v najbližších rokoch uvidím Aingeho dostať niečo také od Tottenhamu.

58 minút: Saka zabočí doprava a doprava, ale mocný Traore ho nechce nechať prejsť.

Veľa podpory pre Mary Waltz (Posunúť nadol). “Neboj sa Mary – na poslednom MBM som napísal e-mail o tom, ako zle som si myslel, že KDB hrá niekoľko minút predtým, ako bol vyhlásený za hráča zápasu.” Píše Peter Crosby. “Našťastie to nebolo zverejnené, inak by som vyzeral tak hlúpo.”

55 minút: Riceová zahrala Ødegaardovi, ktorý ju vrátil za zblokovanú strelu. Lopta si potom nájde cestu k Havertzovi, ktorý volejom zachraňuje Sa.

54 minút: Quiver je odsunutý nabok Jayom Gomesom predtým, ako sa vydá za Traore Saka. Arsenal Majte priamy kop naľavo od stredu s ponukou strely.

53 minút: Saka to hrá nakrátko Arsenal Skúste a choďte… “Vec o Arsenale je…”

52 minút: Troussard strieda a získava roh.

51 minút: Hwang je vonku pre Wolves; Prichádza lamina.

50 minút: Ødegaard si našiel miesto a tvrdo strieľal z diaľky, no pred ním je dobrý blok z trička Wolves.

49 minút: Troussard sa zraní v boxe vlkov, ale bez skutočných problémov.

47 minút: A sme opäť hore. Zdá sa, že Mario Lemina nastúpi za Wolves.

„Dovoľte mi však ubezpečiť Mary Waltzovú Arsenal Tým, že skutočne strelil gól – tak či onak – je plne schopný ho pokaziť mnohými spôsobmi. Charles Anthony píše. “Cavier dal niekoľko vynikajúcich lekcií o tom, ako nekontrolovať loptu, a dokonca aj spoľahlivý Willem Saliba sa dokázal dostať priamo na člena opozície. Saka vyzerala unavene a nesvoja. Declan Rice dostal druhú žltú a bol poslaný. A opuchy atď., takže je veľa starostí.“

Budem riskovať odhad a poviem, že Charles je znepokojený fanúšik Arsenalu.

“Arteta povie, že na tom nezáleží,” napísala pred pár minútami Mary Waltz. “Hráči si povedia, že im to nejde do hlavy. Ale čím dlhšie to ide bez výsledkov, tá myšlienka vstúpi do mysle každého kanoniera. Ach bože, už sa to opakuje, nemôžem dýchať!!!!”

A potom, nie dlho potom, Mary Waltz opäť: “Ako vyznieť v niekoľkých vetách ako blázon. Aký čas.”

Polčas: Wolves 0:1 Arsenal

Tri minúty sa sčítajú, tri minúty prejdú bez skutočného incidentu. Arsenal Prejsť na prestávku vyzeralo málo, ale s výrazným náskokom.

Cieľ! Wolves 0-1 Arsenal (Troussard 45)

A vrátili sa! Arsenal Nakoniec vyšiel s gólom, vďaka dobrej práci od Ježiša a pokazenému zakončeniu od Troussarda. Havertz švihol loptou do šestnástky, Jesus ju dobre zhodil a krátko spadol na zem, ale ukázal húževnatosť, aby sa udržal pri tlaku Wolves a odložil to Trossardovi. Prvýkrát sa v cieli strieľa vpravo hore, aby fanúšikovia Arsenalu mali po dlhom týždni niečo na úsmev.

Prvý gól v zápase strelil kapitán Arsenalu Leandro Troussard. Foto: Mike Egerton/PA
Leandro Trossard sa raduje zo svojho prvého gólu. Foto: Molly Darlington/Reuters

44 minút: Kleiman dobre zasiahol po centri Tate Saka.

43 minút: Huang robí dobre, keď drží loptu a hrá pod krížom, aby vystopoval Huga Buena, ktorý centroval zľava.

42 minút: Traoré robí dobre, keď kradne loptu Ødegaardovi. Stredopoliar Wolves mal fantastický polčas.

41 minút: Troussard sa vrátil k svojej defenzívnej úlohe a vybojoval si gólový kop pre svoju stranu po tom, čo ho zložili dva dresy Wolves.

39 minút: Gabriel získava loptu na polcestnej čiare, ale obranca nedokáže prejsť cez útočnú loptu.

38 minút: Saliba zlyhal pri prihrávke, ktorú Hugo Bueno zrazil predtým, než z diaľky zamieril do bránky… ide mimo. Otvorte však od Arsenal Stred chrbta

37 minút: Havertz je hore a okolo, pripravený vrátiť sa na ihrisko.