Zendaya hovorí ‘Neviem’, či sa ‘Eufória’ vráti

Zendaya tvrdí, že tiež nevie, kedy “Eufória„Tretia séria sa začne s produkciou.

Aj keď je hviezda „Euphoria“ výkonnou producentkou úspešného seriálu HBO, povedala, že „nemá na starosti“ to, či sa tretia séria skutočne uskutoční alebo nie. Ale je jasné, že Zendaya chce opäť hrať Rue.

„Ak je to pre postavy správne a všetko pôjde tak, ako má, samozrejme,“ povedala mi Zendaya na premiére „Challengers“ v Los Angeles v utorok večer. “Ale to ide mimo mňa.”

HBO oznámil odloženie 3. série „Eufória“ na 25. marca s tým, že sieť a tvorca Sam Levinson „zostávajú odhodlaní urobiť výnimočnú tretiu sériu“.

„Medzitým umožňujeme našim žiadaným hercom využiť iné príležitosti,“ povedal hovorca HBO. Rozmanitosť v tom čase.

O tri dni neskôr bola Storm Reid, ktorá hrá Rueinu mladšiu sestru Giu, prvou členkou obsadenia, ktorá verejne hovorila o odklade, keď Hovoril som s Rozmanitosť pri otvorení nového dramatického centra na USC School of Dramatic Arts. Vyjadrila optimizmus, že tretia sezóna sa nakoniec uskutoční.

“Dúfam, že diváci môžu dokončiť show,” povedal Reid. “Myslím si, že by sme mali s výstavou zaobchádzať opatrne.” Dali sme do toho svoje srdce a dušu.“

V to isté popoludnie, RozmanitosťKate Aurthur a Tatiana Siegel nahlásené že oneskorenie bolo čiastočne spôsobené tvorivými rozdielmi. Levinson najprv navrhol päťročný časový skok, v ktorom by sa Rue stala súkromnou detektívkou. Zendaya navrhla, aby sa Rue, teraz triezva, stala tehotenskou náhradou.

Minulý týždeň zavážil na meškanie aj Hunter Schafer. “Naozaj mi všetci chýbajú. Každý robí veľmi teraz dobre v kariére,“ povedal Schafer, ktorý hrá Julesa, spočítané Rozmanitosť na GQ Global Creativity Awards 11. apríla. „Všetci sú nadšení a s tým prichádzajú aj ľudia, ktorí veľa cestujú. Nech sa stane čokoľvek, naozaj sa teším, že sa vrátime, keď príde čas a porozprávame sa a stretneme sa.”

Levinson údajne pracuje na nových scenároch.