Zdravotnícka platforma MediBuddy dosiahla prelomové obdobie vo fiškálnom roku 24

Zdravotnícka platforma MediBuddy dosiahla vo fiškálnom roku 24 prelomovú hranicu

Naí Dillí, 17. apríla (SocialNews.XYZ) Digitálna zdravotnícka platforma MediBuddy v stredu uviedla, že na konci predchádzajúceho fiškálneho roka (FY23-24) prerazila aj s hraničnou stratou, čím sa priblížila k neutralite EBITDA.

Spoločnosť uviedla, že jej používateľská základňa zaznamenala za posledné tri roky 2,4-násobný nárast a obsluhuje takmer 3 milióny ľudí s viac ako 1 miliónom predplatiteľov.
“Využitím technológie platforma MediBuddy zlepšuje interakcie medzi lekárom a pacientom. Tento záväzok k inováciám podporuje náš pozoruhodný rast a rozširuje prístup k zdravotnej starostlivosti na celoštátnej úrovni,” povedal Satish Kannan, spoluzakladateľ a generálny riaditeľ MediBuddy.

Spoločnosť uviedla, že sa teraz zameriava na skúmanie príležitostí na fúzie a akvizície (M&A) v kľúčových oblastiach zdravotnej starostlivosti, ako je manažment chronických chorôb, duševné zdravie, cukrovka, starostlivosť o ženy a kontrola hmotnosti, s podporou kapitálového fondu vo výške 18 miliónov dolárov.

Spoločnosť má sieť viac ako 90 000 lekárov vo viac ako 22 špecializáciách a viac ako 7 100 nemocniciach a klinikách

MediBuddy uviedla, že tiež pomohla viac ako 10 000 nemocniciam a diagnostickým centrám pri všetkých rádiologických a patologických vyšetreniach.

„Pomocou našej platformy poskytujeme lekárom dostupnú starostlivosť prostredníctvom video konzultácií, návštev nemocníc, kliník, dodávok do lekární a diagnostických služieb,“ povedal Kannan.

Zdroj: IANS

Zdravotnícka platforma MediBuddy dosiahla prelomové obdobie vo fiškálnom roku 24

Od Gopi

Gopi Adusumilli je programátor. Je redaktorom SocialNews.XYZ a prezidentom AGK Fire Inc.

Rád navrhuje webové stránky, vyvíja mobilné aplikácie a publikuje spravodajské články o aktuálnom dianí z rôznych overených spravodajských zdrojov.

Pokiaľ ide o písanie, rád píše o súčasnej svetovej politike a indických filmoch. Jeho budúce plány zahŕňajú rozvoj SocialNews.XYZ na spravodajskú webovú stránku, ktorá nemá žiadne zaujatosti ani súdy voči nikomu.

Dá sa k nemu dostať na gopi@socialnews.xyz