X-Men ’97: Kto je Forge?

Tu je to, čo potrebujete vedieť o Stormovom novom spojencovi.

Prvá sezóna X-Men 97 prebieha a zároveň rozširuje verejné vnímanie mutantov Marvelu. Do teraz, X-Men 97 už poctený alebo úplne prispôsobený séria komiksových oblúkov X-Mento všetko pri skladaní nové postavy na vašej obežnej dráhe. Posledné momenty 3. epizódy X-Men 97 priviedol späť ďalšieho fanúšika obľúbeného mutanta – a možno si ho škádlil pre neho dôležitý príbeh v budúcnosti.

Koniec nájde Storm v bare v Dallase v Texase po tom, čo opustila X-Men, keď bola zbavená sily X-Cutionerom. V bare sa Storm predstaví muž ako priateľ Charlesa Xaviera, ktorý jej môže pomôcť získať späť svoje schopnosti. Dotyčný je Forge, ktorý má v Marvel Comics zložitú históriu.

Kto je Marvel Forge?

Vytvoril Chris Claremont to je João Romita Jr. v roku 1984 Tajomní X-Men #184, Forge je nemenovaný indiánsky mutant so schopnosťou vynájsť a zvládnuť technológiu. Po tom, čo slúžil vo vojne vo Vietname a prišiel o pravú ruku a nohu, si Forge vytvoril kybernetickú protetiku a stal sa spojencom vlády. V ikonickom oblúku „LifeDeath“ Forge zachráni zničenú Storm a vezme ju do svojho domu v Dallase, kde sa obaja spájajú kvôli spoločným traumám. To sa ešte viac skomplikuje, keď Storm zistí, že Forge pomohol vytvoriť zbraň, ktorá ju zbavila majetku. Nakoniec sa pár uzmieri a obnoví svoj románik a on jej pomôže získať späť svoje sily. Potom sa pripojí k X-Men, nakrátko nadviaže vzťah s Mystique a neskôr pracuje ako spojka vlády X-Factoru. Naposledy bol na zozname X-Men rozhodlo počas Hellfire Gala v roku 2022.

Forge sa predtým objavil vo vedľajšej úlohe v niekoľkých príbehových oblúkoch X-Men: Animovaný seriálvrátane “Days of Future Past”, “Time Fugitives”, “Cold Comfort”, “One Man’s Worth”, “The End of Time” a “Phalanx Covenant”.

Čo je to X-Men 97 O?

Marvel animácie X-Men 97 vracia sa k ikonickej ére 90. rokov, keď X-Men, skupina mutantov, ktorí využívajú svoje tajomné dary na ochranu sveta, ktorý ich nenávidí a bojí sa, čelí výzve ako nikdy predtým a sú nútení čeliť nebezpečnej a neočakávanej novej budúcnosti.

Hlasové obsadenie X-Men 97 obsahuje Ray Chase ako Cyclops, Jennifer Hale ako Jean Grey, Alison Sealy-Smith ako Storm, Cal Dodd ako Wolverine, JP Karliak ako Morph, Lenore Zann ako Rogue, George Buza ako Beast, AJ LoCascio ako Gambit, Holly Chou ako Jubilee, Isaac Robinson-Smith ako biskup, Matthew Waterson ako Magneto a Adrian Hough ako Nightcrawler. Beau DeMayo slúžil ako hlavný spisovateľ; Epizódy režírujú Jake Castorena, Chase Conley a Emi Yonemura a výkonnými producentmi série sú Brad Winderbaum, Kevin Feige, Louis D’Esposito, Victoria Alonso a DeMayo.

Čo si si myslel X-Men 97znovuuvedenie Forge? Podeľte sa s nami o svoj názor v komentároch nižšie!

Nové epizódy X-Men 97 premiéru v stredu exkluzívne na Disney+. Ak ste sa ešte neprihlásili Disney+ ešte, tu si to môžeš vyskúšať.

Poznámka: Ak si zakúpite jeden z úžasných, nezávisle vybraných produktov uvedených tu, môžeme získať malú províziu od predajcu. Ďakujem za tvoju podporu.