Všetky piesne z úvodného večera

Úvodné predstavenie o Olivia RodrigoGuts Tour – ktoré debutovalo v piatok večer v Palm Springs – je jedným z rekordov a fanúšikovia, ktorí túžia vedieť, či sú ich favoriti na setliste, teraz majú určitú predstavu o tom, čo môžu očakávať, keď bude turné po USA a Európe. počas nasledujúcich šiestich mesiacov.

Pre každého, kto by bol zvedavý, aké obálky urobí tentoraz: žiadne nie sú. Všetkých 22 skladieb v sete pochádza z dvoch Rodrigových albumov, „Sour“ a „Guts“ – vrátane jednej z exkluzívnych bonusových skladieb, ktoré sprevádzajú niektoré vydania posledného albumu: „Obsessed“, obzvlášť vítaný komponent setu pre fanúšikov, ktorí sú posadnutí.

Hoci Rodrigo mala v prídavku na sebe tričko „I’m Just a Girl“, pieseň No Doubt nebola zahrnutá do show, ako to bolo v mnohých vystúpeniach na jej ceste v roku 2022. Je jasné, že má pocit, že obaly, ktoré urobila na ich debutovom turné, boli akýmsi pomocníkom pre hamburgery, aby pomohli dotvoriť set založený na 35-minútovom albume pre prvákov. Ale teraz má dostatok pôvodného materiálu na vyplnenie 95-minútového setu a dychtila hrať takmer celý naživo. V skutočnosti zahrala všetkých 12 skladieb zo štandardnej edície „Guts“ plus bonusovú skladbu ako 13. číslo. Čo sa týka skladby „Sour“, Rodrigo zaradil do setu deväť zo svojich 11 skladieb (vynechal iba „1 Step Forward, 3 Steps Back“ a pochmúrnejšiu bližšiu „Hope Ur OK“).

Ďalší rozdiel oproti turné v roku 2022: zahrnutie ôsmich tanečníkov, ktorí si občas dopriali choreografiu, ktorú bolo možné vidieť na kamerách, no často zmizli z pódia pri komornejších alebo ťažších číslach.

Produkcia turné nie je na súčasné pomery príliš prepracovaná, Rodrigova charizma poslúži ako dostatočný špeciálny efekt. Ale bol tam veľký produkčný set – rekvizita v mesačnom priestore, v ktorej Rodrigo sedel a spieval, keď krúžil po aréne s dvoma číslami, „Logické“ a „Dosť pre teba“.

Rodrigo bol na konci 95. minút v dobrej nálade, keď zišiel z jednej z dvoch rámp vyčnievajúcich do oblasti GA, aby sa pár minút po skončení predstavenia dostal do fyzického kontaktu s fanúšikmi zhromaždenými okolo rampy.

Rozmanitosť bude mať v sobotu úplný prehľad otváracieho večera spolu s fotografiami z predstavenia.

Špekulácie o obsahu setu boli trendovou témou na X (predtým Twitter) počas celého dňa pred vystúpením, čo odrážalo status Guts Tour ako jednej z najvyhľadávanejších lístkov v roku 2024.

Rodrigo otvoril turné v piatok večer v rovnakom regióne krajiny, kde sa skončí: vo svojej vlasti, v južnej Kalifornii. Piatkové vystúpenie sa konalo v Acrisure Arena v Palm Springs, miesto, s ktorým sa mnohí kalifornskí návštevníci koncertov stretávajú po prvý raz, keďže ho otvorili len pred 14 mesiacmi a mnohí hudobní fanúšikovia z Los Angeles sa naň ešte nevydali. Výlet do púšte aby ste to skontrolovali. vybudovať najnovšie rozsiahle zariadenie v regióne. Turné sa vráti a skončí sa štyrmi predstaveniami v Kia Forum od 14. do 17. augusta.

Chappell Roan bol úvodným počinom v piatok večer, keďže budú na všetkých dátumoch Rodrigovho turné až do 2. apríla, kedy ich vo vybraných dátumoch prevezmú Breeders, po nich Remi Wolf a PinkPantheress.

Tu je kompletný setlist z Rodrigovho otváracieho večera v Acrisure Arena:

Zlý nápad, však?

Balada o dievčati vzdelávanom doma

Upír

Zradca

Vodičský preukaz

Tínedžerský sen

Krásne nie je krásne

Láska je trápna

Upraviť posteľ

Logické

Dosť pre teba

Čipka

Žiarlivosť, žiarlivosť

Šťastnejší

Obľúbený zločin

Dejavú

Nevraživosť

Brutálne

Posadnutý

Celoamerická sučka

Dobre 4 ty

Dostaň to späť!