Udalosť Transformers prichádza do kín s originálnymi hlasovými hercami (exkluzívne)

Súčasťou podujatia bude čítanie pri stole s pôvodnými hlasovými hercami z Transformers Peterom Cullenom, Frankom Welkerom a ďalšími.

Každý produkt bol nezávisle vybraný naším redakčným tímom. Z niektorých odkazov na produkty na tejto stránke môžeme dostávať provízie. Propagácie závisia od dostupnosti a podmienok predajcu.

Hasbro má pre dlhoročných fanúšikov Transformers pripravený špeciálny darček v rámci osláv 40. výročia a podrobnosti sú zverejnené práve tu na ComicBook.com! Všetko to začína správou, že čoskoro budete môcť ísť do divadla na premietanie epizód z pôvodného filmu z roku 1984 Transformátory animovaný seriál. Aby to bolo ešte zaujímavejšie, popri pilotnej epizóde bude zahrnutá aj exkluzívna tabuľka s pôvodnými hlasovými hercami, ako sú Peter Cullen (pôvodný hlas Optimusa Prime) a Frank Welker (pôvodný hlas Megatrona), ktorí sa znovu venujú svojim postavám. Ak to chcete uskutočniť, tu je to, čo potrebujete vedieť.

Divadelná udalosť Transformers bude obsahovať obmedzené premietania epizód z klasickej animovanej série z roku 1984 Transformers vo vybraných kinách v USA, Spojenom kráľovstve a Mexiku spolu s vybranými územiami v Európe, Latinskej Amerike a Ázii od stredy 15. mája. Na rozdelenej obrazovke pilotnej epizódy More Than Meets the Eye, Part 1 sa objaví tabuľka zo zákulisia, po ktorej bude nasledovať tradičné odvysielanie ďalších troch epizód série. Fanúšikovia budú mať tiež možnosť nahliadnuť do novej sezóny animovaného seriálu Transformers: Earthspark ako súčasť podujatia. Vstupenky na podujatie 40. výročie TRANSFORMERS budú v predaji na Transformers40thCinemaEvent.com dňa 10. apríla. Nižšie si môžete pozrieť oficiálny plagát podujatia.

nboszbvw.jpg

Kým čakáte na otvorenie predaja vstupeniek, môžete sa nadchnúť s vydaním figúrok Wondercon 2024 od Hasbro ktorá zahŕňa Transformers: The Movie Swoop, koncept art pre Bumblebee, Sunstreaker, War for Cybertron Sideswipe a Bumbelbee Shockwave. Predobjednávky budú zverejnené 4. apríla. Môžete si tiež predobjednať nadchádzajúce vydanie vinylu Hasbro Presents: Transformers: Music z pôvodnej animovanej série, ktorá obsahuje 42 skladieb a obal od umelca Matta Fergusona. Môžeš rezervujte si kópiu tu na Amazone teraz.

„Po desaťročia sa boj medzi Autobotmi a Decepticonmi oživoval vo filmoch, komiksoch, inovatívnych hračkách, živých zážitkoch a digitálnych médiách, čím sa značka TRANSFORMERS povýšila na silnú globálnu franšízu s miliónmi fanúšikov po celom svete. rokov vraciame fanúšikov späť tam, kde to všetko začalo,“ povedala Alyse D’Antuono, viceprezidentka pre globálnu franšízovú stratégiu a manažment, akčné značky Hasbro. debutoval v roku 1984 a predstavuje nadčasový boj medzi dobrom a zlom, poháňaný akciou a dobrodružstvom. Opýtajte sa ktoréhokoľvek dlhoročného fanúšika a pravdepodobne bude vedieť, kde to bolo, keď sa prvýkrát objavil. počuli ikonickú frázu Optimus Prime „Autobots, roll out“ alebo aké to bolo, keď prvýkrát previedli postavu robota do svojho alternatívneho režimu. Vďaka exkluzívnemu obsahu s originálnymi hlasovými hercami série je toto divadelné podujatie skutočne pre našich fanúšikov a pozýva divákov zažiť zábavu, ktorá to všetko začala.“