Trump pred svojím prejavom CPAC pobozká a objíma vlajku a robí trápne pohyby

Donald Trump urobil jeden zo svojich zjavne dlhých vstupov pred svojím prejavom na Konferencii konzervatívnej politickej akcie (CPAC). Stáť a získať standing ovation od fanúšikov, ktorí spolu spievajú Boh žehnaj Amerike.

Ale nedokázal sa ovládnuť Z toho, že urobil niečo, čo už urobil mnohokrát: držal americkú vlajku a predstieral, že ju pobozkal.

Pred začatím žalostnej reči, Zdalo sa, že pán Trump sa otočil k hudbe a takmer začal tancovať, keď čakal, kým pieseň skončí, kým vystúpil na pódium.

Neskôr mu množstvo ľudí v hľadisku poďakovalo, no bývalého premiéra Anglicka nespomenuli Terasa Liz Trump, ktorý sedel v dave, začal svoj prejav o hodinu neskôr, ako bolo naplánované: „Pred štyrmi rokmi som vám povedal, že ak je to krivé. Joe Biden Do Bieleho domu budú naše hranice zatvorené, naša stredná trieda bude zničená a naše komunity budú trpieť krvavým chaosom a násilnými zločinmi. Vo všetkom sme mali pravdu.”

Zatiaľ čo nelegálne prekračovanie hraníc bolo za prezidenta Joea Bidena, republikáni v Kongrese nedávno porazili legislatívu oboch strán, ktorá by zvýšila financovanie hraníc. Po dlhej diskusii na oboch stranách Pánovi Trumpovi stačilo len pár slov, aby porušil zákon.

Trump po vstupe do sály nehybne stál a nakoniec sa jemne otočil k hudbe

(Reuters)

“Verte mi, keď vám ponúknem ďalšie varovanie a mali sme vo všetkom pravdu,” povedal v Gaylord National Conference Center. Stále čakám.” Sobota pred Washingtonom DC v National Harbor, Maryland.

„Naša krajina… klesne na nepredstaviteľnú úroveň… S ďalšími štyrmi rokmi Bidena počet ilegálnych cudzincov za našimi hranicami dosiahne 40 až 50 miliónov ľudí. Lekárske sociálne zabezpečenie, zdravotná starostlivosť a verejná Vzdelávanie bude stagnovať a kolabuje…naša ekonomika bude vyhladovaná z energie kvôli Joeovmu pomstychtivému, zelenému novému podvodu.

V roku 2022 dosiahol počet nelegálnych prekročení hraníc historické maximum 2,2 milióna. Tvrdí to štatistický úrad pre vnútornú bezpečnosť. Pán Biden spočiatku zachovával Trumpovu pandemickú politiku – Hlava 42 – umožňuje úradníkom rýchlo deportovať ľudí prekračujúcich hranice.