Todd McFarlane Charity Stream ponúka vzácne predmety a skúsenosti v prospech medzinárodných detí

McFarlane bude dražiť originálne umelecké stránky prvýkrát po desaťročiach.

Spoluzakladateľ Image Comics a tvorca Spawn Todd McFarlane dnes večer organizuje charitatívny priamy prenos na Whatnot. Medzi ponúkanými predmetmi a skúsenosťami sú náčrty, oblečenie a veci ako recenzie portfólia a stretnutia Zoom s McFarlane. Hoci McFarlaneov oznamovací príspevok spomenul a Generovať špecifická bunda, stránka dekorácií pre charitatívny stream sú zatiaľ uvedené iba štyri položky: tridsaťminútový zoom s McFarlaneom, 30-minútový prehľad portfólia zoomu (dve z nich), rýchly náčrt (dve dostupné) a „McFarlane vám namaľuje Generovať cover, čo je pre začínajúceho umelca určite skvelá vec.

McFarlane bol doteraz veľkým hráčom Whatnot, s aukciou, na ktorej sa cez leto doslova rozpredali kusy zo stánku Image Comics Comic Con. Výťažok z charitatívneho streamu poputuje organizácii Children International.

“Od začiatku to bolo ako: ‘Môžeme robiť komunitný kontakt a mohli by sme robiť veci, kde len zbierame peniaze na charitu a čokoľvek?’ A oni povedali: ‘Áno, toto všetko dokážeš’,“ vysvetlil McFarlane svoj vzťah s Whatnot. “Takže teraz som na treťom kroku. Prvým krokom je, môžete predávať veci a zarábať peniaze? Áno. To je v podstate to, na čo je to postavené. Po druhé, keď robíte komunitný kontakt. Skúsili sme to. Fungovalo to naozaj dobre. A teraz je to, môžeme niečo urobiť – a odpoveď musí byť áno, pretože v podstate, ak môžete niečo predať v prvom kroku, potom je to ako, prečo jednoducho nemôžete dať všetky peniaze preč? – – Takže to je A potom uvidíme, či sa ľudia budú zaujímať o to, čo chcem darovať, a/alebo či o tom ľudia budú vedieť, pretože všetky peniaze budú darované, 100%, ak ich vyzbierajú o niečo vyššie ako oni mal by.”

Video McFarlane si môžete pozrieť nižšie.

Medzi vecami, ktoré McFarlane škádlil? Plánuje predať niektoré zo svojich originálnych umeleckých diel – podľa komentárov, ktoré urobil na sociálnych sieťach, prvýkrát poslal nejaké dielo do aukcie za 30 rokov. Ale nie Generovať umelecké diela, aspoň zatiaľ nie. Veci, ktoré predáva, sú zrejme časťou jeho práce v Marvel a DC.

“Naozaj nechodím na veľa predstavení, takže nemôžem komunikovať tvárou v tvár s ľuďmi priamou cestou,” povedal McFarlane. „Niekedy je práve teraz Zoom to najlepšie, čo môžete urobiť, ale ak to znamená, že musím venovať svoj čas a môžeme ho premeniť na prostriedky, ktoré pomôžu ľuďom v charite, potom dobre, darujem svoj čas. Toto je ľahká vec.

„Mám tiež hromadu starých umeleckých diel,“ dodal. “Mám nejaké Pavúčí mužniektoré Hulkto je Infinity Embodied, v podstate všetky predobrazové stránky. Boli vybrané naozaj dobre, takže to nie je tak, že by som dostal taký, ktorý má veľkého obra Hulka alebo čo. Budem to však ja, keď poviem: „Hej, toto je prvýkrát, čo som dobrovoľne založil umeleckú stránku – nie zďaleka moju najlepšiu – ale je to prvýkrát za viac ako 30 rokov.“

A nebuďte prekvapení, keď toho uvidíte viac – nielen od McFarlana, ale aj od niekoľkých ďalších, ktorí videli úspech McFarlanea, Roba Liefelda a ďalších na Whatnot.

„Robte, čo chcete, a ak to funguje a ľudia sa budú baviť, som si istý, že to ľudia zopakujú,“ vysvetlil McFarlane. “Kto vie? Budúci rok môže byť viac ako jedna osoba, ktorá navrhne stánok s rovnakým zámerom predať ho ďalej. Pretože údaje ukazujú, že to dokážete. Je to vec. Nie? Ale áno, každý robí to, čo robí.” Dobre.”