Tím týždňa Six Nations: ktorí hráči hrali v druhom kole?

Po rušnom druhom kole, Šesť národov Zamieri do prvého týždňa úhoru s Írsko horná časť zásobníka.

Po boku Andyho Farrella urobil ďalší krok smerom k po sebe idúcim grandslamom s komplexným víťazstvom nad talianskym rugby, čím podporili svoje víťazstvo nad francúzske rugby s dobrým výkonom aj po veľkom striedaní.

Sedieť za Írskom Anglickonemotorný v útoku ale defenzívne prísne, keď postupovali vonku waleskýMuži Warrena Gatlanda opäť raz odvážne porazili nakoniec ani jeden z dvoch.

Škótskomedzitým sa ešte viac priblížil k víťazstvu, zrejme zaznamenal víťazný pokus v Murrayfielde. ale nenašli sa žiadne presvedčivé dôkazy Dotyk s loptou zabezpečil, že Francúzsko si prakticky udržalo náskok.

Ktorí hráči tvoria náš tím týždňa? Tu, Nezávislý vyberte si vynikajúci XV z druhého kola šiestich národov:

1 Pierre Schoeman (Škótsko)

Andrew Porter mal podiel na víťazstve Írska, Ellis Genge bol silný na lavičke Anglicka, ale Schoeman si opäť vyslúžil uvoľnené miesto. 29-ročný hráč sa stal jednou z najdôslednejších a najkompletnejších opôr na svete a prevzal silu Uiniho Atonia a zvyšku francúzskej skrumáže.

2 Dan Sheehan (Írsko)

Dan Sheehan skóroval dvakrát pri výhre Írska nad Talianskom

(Getty)

Niekoľko pokusov pre Sheehana, ktorý by mal aj tretí, nebyť pozoruhodného zákroku Stephena Varneyho v rohu. Jeho prirodzené atletické schopnosti upútajú pozornosť, ale základ víťazstva Írska položil jeho solídny talent. Elliot Dee mal ďalší dobrý výjazd Walesu.

3 Finlay Bealham (Írsko)

Musí sa Andy Farrell rozhodnúť ako utiahnutý? Finlay Bealham možno ešte nevytlačil Tadhga Furlonga, ale naďalej robí dojem a počas zápasu tlačí na dobrú oporu v Danilo Fischetti. Bealham sa minulý týždeň stal aj otcom – pre muža Connachta to bolo užitočných pár dní.

4 Maro Itoje (Anglicko)

Maro Itoje urobil dojem na Anglicko, keď porazil Wales

(Getty)

Itoje prijíma svoju úlohu lídra v defenzíve Anglicka pod vedením Felixa Jonesa, stanovuje si predzápasový cieľ v počte penalt a zaisťuje, že jeho tím zostane dole tým, že sa šikovne prispôsobí rozhodcovi. Ben Earl to možno skóroval, ale životne dôležitý prvý gól Anglicka bol rovnako zásluhou zničujúceho úsilia Itojeho od reštartu.

5 Joe McCarthy (Írsko)

Pôvab a krik jeho debutu Six Nations minulý víkend možno chýbal, ale McCarthyho výkon proti Taliansku zaznamenal len malý pokles. Krádež v zostave pomohla zabezpečiť, že hostia zostali bez skóre a McCarthy vyzerá na testovacom ihrisku ako doma.

6 Francois Cros (Francúzsko)

Ryan Baird bol blízko k získaniu tejto práce, ale v deň, keď sa Francúzsku nepodarilo začať, Crosova schopnosť zvládnuť detaily sa ukázala ako životne dôležitá. Osemnásť zákrokov bolo o päť viac, ako sa podarilo komukoľvek inému, zatiaľ čo obranca bol zaneprázdnený v čase útoku aj obrany.

7 Tommy Reffell (Wales)

Tommy Reffell bol pre nešťastný waleský tím vynikajúci

(Getty)

Najlepší hráč na ihrisku v sobotu v Twickenhameaj pri neúspešnom úsilí. Warren Gatland po zápase vysvetlil, že sa snaží premeniť Reffella na útočnejšiu silu, a keď si Wales vybudoval svoj náskok, vyrezal niekoľko krásnych uhlov. Reffellova vizitka zostáva, samozrejme, jeho schopnosť šnupať hľuzovky; nie je veľa lepších.

8 Ben Earl (Anglicko)

Earl bol ešte viac zaneprázdnený ako Reffell v prerušení lopty ako súčasť sústredeného úsilia Anglicka pokúsiť sa zastaviť držanie waleského rucku. Fungovalo to podľa plánu, čo umožňuje bleskovej obrane resetovať sa a znova sa ponáhľať udržať hostí na uzde počas druhého polčasu. Earlovo skóre z kanónovej gule zo spodnej časti chrumkavej skrumáže ukazuje, že sa stáva skutočným testom číslo osem.

9 Ben White (Škótsko)

Craig Casey a Jamison Gibson-Park vsadili každý na svoj tím na víťazstvo Írska, ale White si zachováva svoju úlohu pri vedení Škótska k pole position na Murrayfielde. Jeho hra pri kopaní sa v posledných rokoch rozbehla míľovými krokmi a White to poriadne vyskúšal.

10 Jack Crowley (Írsko)

Crowley bol doteraz pozitívnou silou na pozícii flyhalf, stále tak spájaný s bývalým Johnnym Sextonom.

(Getty)

Aj keď proti Francúzsku vynikal jeho pokoj a vyrovnanosť, Crowley v nedeľu v Dubline ukázal niektoré zo svojich najklasickejších filmov, pričom výnimočným momentom bola jeho nenápadná prihrávka na Huga Keenana. Zdá sa pozoruhodné, že jeho pokus bol prvým v akejkoľvek forme seniorského rugby.

11James Lowe (Írsko)

Je nemožné vynechať Lowea, aj keď v prvých 60 minútach nedostal príliš veľa útočných zásahov. Jeho obrovská ľavá topánka je fantastickou zbraňou aj upokojujúcou masťou, pričom svoju schopnosť zakončovať ukázal tým, že v úvode svojho pokusu porazil štyroch talianskych tacklerov.

12 Stuart McCloskey (Írsko)

Ako hlboko je Írsko v jeho centrách?. Robbie Henshaw mohol ľahko urobiť náš výber a stále by si mohol ponechať trinásť tričiek, aj keď je Garry Ringrose fit pre tretie kolo. Ale dajme trochu lesku McCloskeymu, ktorý sa vždy dokázal udržať v ťažkej sezóne pre Ulster a zdalo sa, že si užíval návrat do írskej zelenej.

13 George North (Wales)

Už nemá plné palivo svojej mladosti, ale North je stále veľmi ťažké poraziť. Cíti sa ako typ postavy, ktorú si Gatland potrebuje zachovať aj pri prestavbe, pričom stred ponúka defenzívnu pevnosť a veľmi potrebnú možnosť urobiť nejaké ťažké yardy s Walesom, ktorému stále chýba palebná sila dopredu.

14 Louis Bielle-Biarrey (Francúzsko)

Neskorý pokus Louisa Bielle-Biarreyho pomohol Francúzsku k víťazstvu

(Reuters)

Odpustíte nám, že sme prešli na Bielle-Biarrey na jeho ľavom krídle, dúfajme, vzhľadom na to, že jeho sólové skóre bolo jednoducho úžasné. Tempo, ako sa dostať von, perfektne vyvážený čip, skvelý finiš: to je skutočný talent.

15 Freddie Steward (Anglicko)

Steady Freddie je pre Anglicko naďalej kľúčový; Ich schopnosť riadiť leteckú dopravu je v nabitej konkurencii neoceniteľná. Pozoruhodný bol jeho skok tesne pred kopom Georgea Forda 50:22.