The Last Airbender zdieľa nový teaser

Netflix’s Avatar: The Last Airbender oživuje svoje vydanie novým teaserom!

Avatar: The Last Airbender sú necelé dva týždne od jeho debutu v akčnom seriáli Netflixto je Avatar: The Last Airbender vzrušujúce fanúšikov s novým teaserom! Netflix čoskoro vydá novú verziu klasickej animovanej série s týmto hraným debutom a fanúšikovia sú zvedaví, čo sa zmení a čo zostane rovnaké. Aspoň pri týchto najnovších upútavkach série je to tak Je jasné, že ústredná domýšľavosť prvej sezóny animovaného originálu je nedotknutá, pretože princ Zuko loví Avatara pre národ ohňa..

Avatar: The Last Airbender uvidíme, ako Zuko z Dallasu Liu hľadá Avatar, aby získal späť časť svojej bývalej slávy so svojím otcom, pánom ohňom Ozaioma je stredobodom najnovšej ukážky, ktorá animuje nadchádzajúcu sériu. Vychvaľovaním toho, že Avatar je majstrom všetkých štyroch prvkov (s príslovím, ktoré bude fanúšikom, ktorí sledovali animovaný originál, pravdepodobne znieť povedome), si môžete pozrieť najnovší teaser Netflixu. Avatar: The Last Airbender nižšie.

Ako sa pozerať na Avatar: The Last Airbender

Avatar: The Last Airbender bude mať premiéru na Netflixe 22. februára, a vo svojej debutovej sezóne bude mať osem epizód. Netflix začína dráždiť Avatar: The Last Airbender ako také, “Voda. Zem. Oheň. Vzduch. Štyri národy žili v harmónii, s Avatarom, pánom všetkých štyroch živlov, ktorý medzi sebou udržiaval mier. Všetko sa však zmenilo, keď národ ohňa napadol a vyhladil Nomádov vzduchu, prvý krok, ktorý urobili firebenderi, aby dobyli svet. So súčasnou inkarnáciou Avatara, ktorá sa ešte len objavila, svet stratil nádej. Ale ako svetlo v tme sa nádej vynorí, keď Aang (Gordon Cormier), mladý letecký nomád – a posledný svojho druhu – sa prebúdza, aby zaujal svoje právoplatné miesto ako ďalší Avatar.“

Synopsa pokračuje: „Spolu so svojimi novými priateľmi Sokka (Ian Ousley) a Katara (Kiawentiio), bratmi a členmi kmeňa Southern Water Tribe, sa Aang vydáva na fantastickú, akčnú cestu za záchranou sveta a bojom proti hrôzostrašným útoky z Pán ohňa Ozai (Daniel Dae Kim). Ale s odhodlaným korunným princom Zukom (Dallas James Liu) Keďže ste odhodlaní ich zachytiť, nebude to ľahká úloha. Budú potrebovať pomoc mnohých zaujímavých spojencov a postáv, ktoré na svojej ceste stretnú.“

Čo očakávate, že sa stane na Netflixe Avatar: The Last Airbender? Dajte nám vedieť všetky svoje myšlienky v komentároch! Môžete ma dokonca priamo kontaktovať ohľadom všetkých vecí animácií a iných skvelých vecí @Valdezology na X (predtým známy ako Twitter)!