Telo nezvestnej matky nájdené v Indonézii prehltnuté celé do výšky 5 metrov – Národné

Telo indonézskej ženy našli vo veľkom žalúdku pytón Potom, čo zmizla zo svojej dediny v provincii Južné Sulawesi.

45-ročná Farida, matka štyroch detí, sa stratila vo štvrtok večer po tom, čo sa jej manžel vrátil domov. Jej manžel a ďalší obyvatelia dediny Klampang rýchlo zorganizovali prehľadanie okolia, povedala riaditeľka dediny Surdi Rozi. AFP.

Provincia Južné Sulawesi je husto obývaný a hornatý región a prvé pátrania nenašli žiadne stopy po nezvestnej žene. Počas pátrania našiel Faridin manžel niektoré z jej vecí, podľa Rosie, “čo ho vzbudilo podozrenie.”

Dedinčania pátrali v blízkosti oblasti, kde sa našli Faridine veci, a “čoskoro videli opicu s veľkým bruchom,” povedal náčelník dediny agentúre AFP.

E-mail, ktorý potrebujete na daný deň
Najnovšie správy z Kanady a z celého sveta.

“Dohodli sa, že Tutanovi otvoria žalúdok. Keď to urobili, okamžite sa objavila Faridina hlava.

Príbeh pokračuje pod inzerátom

Matku štyroch detí našli vo vnútri obrovskej, päťmetrovej sieťovanej ropuchy.

Srdcervúce video ukázalo moment, keď dedinčania rozrezali hada a našli Faridino telo. Jej telo potom preniesli späť do dediny zabalené v prikrývkach, keď ľudia z jej komunity lemovali cestu, smútili a plakali pri pohľade na svojho mŕtveho suseda.

Vtáky zabíjajú svoju korisť a potom jedia všetko jedlo. Prípady, keď duchovia prejdú ľudí, sú zriedkavé, pretože duchovia sa zvyčajne živia malými zvieratami, ale od roku 2017 sa v Indonézii stalo najmenej päť takýchto incidentov.

Minulý rok obyvatelia dediny na juhovýchode Sulawesi zabili osemmetrového hada po tom, čo sa zistilo, že uhryzol a zožral farmára. V roku 2022 sa v bruchu veľryby našla gumená hadička z ostrova Sumatra. Potom, čo všetko prešla.

V roku 2018 bola opäť nájdená mŕtva žena v nadmorskej výške sedem metrov na juhovýchodnom Sulawesi. Pred rokom našiel farmára v Západnom Sulawesi prehltnutý štvormetrovým hadom na jeho plantáži s palmovým olejom.

a Copy 2024 Global News, divízia Corus Entertainment Inc.