Super divný trailer k found footage hororu FROGMAN – GeekTyrant

Prvý trailer k podzemnému hororovému thrilleru s názvom Frogman. Vyzerá to ako zvláštny film a sleduje troch priateľov, ktorí sa vydávajú na cestu, aby dokázali existenciu žabieho muža z Lovelandu a zistili, že žabí muž je viac než len miestna legenda.

V lete roku 1999 „12-ročný chlapec menom Dallas Kyle zachytil obrázky mýtického Frogmana, ale nikto neveril, že je skutočný. Teraz, o dvadsať rokov neskôr, sa Dallas, dnes amatérsky filmár, ktorý sa snaží premeniť svoju vášeň na kariéru, vracia do Lovelandu so svojimi dvoma priateľmi Amy a Scottym odhodlanými získať nezvratný dôkaz, že Frogman existuje. Ale to, čo začína ako nevinný dokument, sa čoskoro zmení na lovecraftovskú nočnú moru, keď Dallas objaví strašné tajomstvá skryté pod idylickým povrchom Lovelandu.“

Film režíroval Anthony Cousins ​​​​ a hral v ňom hlavnú úlohu Nathan Tymoshuk, Chelsea Grantová, Benny Barrettto je Justin Jones. Hovorí sa, že film má „ohromujúce efekty tvorov“, ale nič z toho nie je vidieť v tomto traileri. túto recenziuže „čím viac ľudí napadne Frogmanovo územie, tým viac sa stanú podivnejšie a zvrátenejšie veci“.

Rotting Press vydá Frogmana na VHS 9. februára 2024 a potom na VOD na sledovanie od 8. marca. Áno, vychádza na VHS!