Stuart Broad žasne nad Mayankom Yadavom po tom, čo indický rýchly nadhadzovač prekonal rekord

Bývalý anglický hráč na švy Široký Stuart bol ohromený mladý Indián Mayank Yadav’s predstavení v ňom Indická Premier League.

Dvadsaťjedenročný rýchly nadhadzovač čisto zakopol Austrálčana Camerona Greena a dosiahol rýchlosť 156,7 km/h (97,3 mph). počas zápasu medzi Lucknow Super Giants a Kráľovskí vyzývatelia z Bangalore.

Lopta, o ktorú sa jedná, preťala pne a preletela cez brankára KL Rahula až na hranicu. Predtým, ako loptička narazila do pňov, Greena dvakrát porazila krátka loptička Mayank s rýchlosťou 156,7 km/h a 155,6 km/h. Hoci bol nadhadzovač pomalší, vysoký 6-noha-6 Austrálčan nemal žiadnu odozvu.

Mayank umlčal normálne rozbúrený dav v Bengaluru, vyhral cenu pre druhého hráča zápasu a upútal pozornosť Broad, kto povedal v xpredtým známy ako Twitter: „Mimochodom, nejaký talent (mimochodom)… miluje jeho atribúty,“ sprevádzaný klipom bránky Mayank’s Green.

Mladík dokončil zápas s číslami dva ku 13 vo svojich štyroch presilovkách a zaujal čistým tempom.

Prekonal tiež svoj vlastný rekord pre najrýchlejšiu loptu IPL 2024 s dodaním 156,7 pkh a je len piatym hráčom v histórii turnaja, ktorý prekonal míľnik 156 km/h (96,9 mph).

To, čo zapôsobilo rovnako ako jeho surové tempo, je jeho presnosť: v zápase v Bengaluru nevyhral ani jedno podanie a zároveň sa stal prvým hráčom v histórii turnaja, ktorý vo svojom úvodnom zápase vyhral cenu pre hráča zápasu. . dve hry.

Rekord v najrýchlejšom doručení v IPL však drží Shaun Tait, ktorý v roku 2011 dosiahol rýchlosť 157,71 km/h (97,9 mph).

Po Mayankovom vplyve sa Lucknow Super Giants vyšvihli na štvrté miesto v tabuľke IPL v roku 2024, ktorú stále vedie Rajasthan Royals, ktorý je vo svojich prvých troch zápasoch neporazený.