Správca obsahu Sky na „Deň šakala“, Mary & George, NBCUniversal

Sky Spojené kráľovstvo, časť ComcastEurópsky mediálny a technologický gigant Sky inzeroval svoj plán na tento rok na svojom výročnom podujatí „Up Next“ v Protein Studios v Shoreditch v Londýne vo štvrtok večer, pričom Cécile Frot-Coutaz, generálna riaditeľka Sky Studios a hlavná obsahová riaditeľka, chválila. „fantastický line-up na rok 2024“.

Sky naďalej zdvojnásobuje pôvodný obsah vo vlastníctve Comcast. „Rok 2024 je rokom, v ktorom skutočne vidíte výsledky investícií,“ povedal Frot-Coutaz a vyzdvihol „úroveň ambícií“. “Teraz sa to naozaj vypláca a je to tak vo všetkých žánroch.”

Spomenul nadchádzajúce predstavenia ako Mary a Georges Julianne Moore, Osvienčimský tetovací umelecs Harveym Keitelom a Deň šakalav hlavných úlohách Eddie Redmayne a Lashana Lynch, ako aj pripravovaný film Lee, ktorá rozpráva príbeh Lee Millera, bývalej modelky, z ktorej sa stala vojnová fotografka. Kate Winslet je hlavnou hrdinkou a zároveň pôsobí ako producentka.

“Naozaj sa snažíme ponúknuť niečo pre každého v rodine,” zdôraznil výkonný riaditeľ. A tieto originály „veľmi dobre zapadajú do obsahu, ktorý dostávame od našich partnerov“, vysvetlil Frot-Coutaz a podčiarkol, že tento rok prinesie úspešné filmy ako napr. Barbie, Oppenheimer A Wonka.

Šéf obsahu Sky tiež diskutoval o výhodách členstva v Comcast a povedal, že Sky „čoraz viac spolupracuje“ s NBCUniversal. To nám “pomáha, pokiaľ ide o financovanie nových predstavení,” povedal, ale “ide to obojstranne.” Frot-Coutaz vysvetlil: „Ide o to, aby sme nám pomohli financovať tento fantastický obsah prostredníctvom globálnych platforiem, globálnej distribučnej spoločnosti, ale aj o prinesenie ich obsahu zákazníkom Sky.“

Aké globálne je zameranie vášho tímu? Obsah objednáva „v prvom rade pre britskú verejnosť“ a pre zákazníkov Sky. Ale s podobnými Deň šakala, Mary a George A Osvienčimský tetovací umelec “Videli sme veľký dopyt po našich vystúpeniach v medzinárodnom meradle,” čo znamená, že budú čoraz globálnejšie, povedal Frot-Coutaz. „Sú fantastické a úprimne povedané lepšie ako (čo) robia mnohé iné veľké trhy – osobný názor. Rozhodne však cítime rastúci dopyt po niektorých z našich väčších, technickejších vystúpení, ktoré budú mať turné.”

Diskutujte ŠakalVýkonný riaditeľ Sky povedal: „Bude to pre nás obrovská šou“ a dodal: „Toto je pravdepodobne jedna z najambicióznejších a najrozsiahlejších produkcií, aké sme realizovali. Je to epický akčný triler.” Spustí sa na NBCUniversal’s Peacock v USA a Sky vo Veľkej Británii

Sky nedávno predstavil spájala všetky svoje nešportové tímy v Spojenom kráľovstve a Írsku pod jednotnú štruktúru vedenia, ktorú viedla Cécile Frot-Coutaz. Predtým bol generálnym riaditeľom Sky Studios, pridal titul Chief Content Officer, čím rozšíril svoju rolu na generálneho riaditeľa Sky Studios a Chief Content Officer. Bennett zostáva zodpovedný za produkciu a predstavenie Sky v Spojenom kráľovstve a Írsku, „vedie Sky Entertainment, Sky Cinema a Sky Kids, ako aj objednávanie faktografií, zábavy, umenia, detí a filmov, ako aj akvizície v rámci skupiny Sky“, ale teraz podlieha priamo Frot-Coutazovi.