Sledovačka Justin Hartley potvrdila špeciálneho hosťa pre neskoršiu sezónu 1

Manželka Justina Hartleyho, Sofia Pernas, sa má túto sezónu objaviť na Trackeri.

Nasleduj druhé víťazstvo v Super Bowle za sebou pre Kansas City Chiefs, CBS zobrazené premiéra seriálu Sledovač, procedurálne dobrodružstvo, ktoré jednoznačne dúfa, že bude jedným z jeho ďalších veľkých hitov. Séria hviezdy a je výkonným producentom Toto sú U.S kamenec Justin Hartley, ktorej Colter Shaw je nomád hľadajúci odmenu, ktorý pátra po nezvestných ľuďoch a veciach po celej krajine. Keďže scenár a prípady sa neustále menia, Sledovač necháva otvorené dvere mnohým potenciálnym hosťujúcim hviezdam.

Jedna z hosťujúcich hviezd je už nastavená na 1. sezónu Sledovač je herečka Sofia Pernas, hviezda seriálov ako napr Odvážna to je Krv a poklad. Legs je tiež Hartleyho skutočná manželka. Počas rozhovoru s The Hollywood Reporter ohľadom Sledovač V premiére Hartley potvrdil, že Pernas sa v sérii objaví v niektorých epizódach a bude hrať bývalú lásku Coltera.

„Áno, Sofia (Pernas) príde v šiestej epizóde,“ prezradil Hartley. “Je to výbuch z minulosti. Colter s ňou mal vzťah a boli spolu tak trochu v biznise s odmeňovaním. A potom to predala po rieke. Nebolo to skvelé. A potom došlo k rozkolu, ktorý sa stal.” v ich vzťahu a ona sa z určitého dôvodu vráti do jeho života a sú nútení spolupracovať tak, aby dosiahli spoločný cieľ. Keď sa dostanete k šiestej epizóde, uvidíte, že je to mimo Colterova zóna pohodlia. Očividne je tam príťažlivosť, ale niečo, čo sa stalo, je veľmi smutné.

Fanúšikovia Toto sú U.S Tiež by ma zaujímalo, či sa v ňom objaví niektorá z Hartleyho hviezd z tejto série Sledovač v určitom okamihu. Hoci nebolo potvrdené žiadne stretnutie na obrazovke Toto sú U.S absolvent Jon Huertas bude režírovať epizódu tejto sezóny.

“Neviem, o akú epizódu ide, možno v deviatej epizóde bude túto epizódu režírovať Jon Huertas, ktorý hral Miguela,” povedal Hartley. „Tak toto bude zábava Toto sú U.S, mám pocit, že príde a povie mi, čo mám robiť 10 minút. (Smiech) Milujem ho a bude zábava s ním opäť pracovať.

“Pozvánka je otvorená. Musí to byť tá správna časť. Niečo naozaj špeciálne. Títo ľudia, s ktorými som pracoval.” Toto sú U.S, všetci môžu robiť čokoľvek. Ale ak budem mať to šťastie, že ich dostanem do svojej show, rád by som ich využil čo najlepšie – čo znamená veľkú, šťavnatú, cool, veľkú rolu, ktorá zaberie veľa času na obrazovke. Pretože ak získate takúto hviezdu, budete ju chcieť využiť čo najviac. Milujem ich. Pracoval by som s nimi do konca života.“

Nové epizódy Sledovač vysielať v nedeľu večer na CBS.