Roy Hodgson má problém vidieť pozitíva po poslednej prehre Palace s Chelsea

Roy Hodgson Ťažko hľadal pozitíva po tom, čo Chelsea dvakrát skórovala v čase zranenia, aby svojmu tímu Crystal Palace uštedrila domácu porážku 3:1.

Conor Gallagherktorý strávil sezónu 2021-22 na hosťovaní v Eagles, dvakrát skóroval, aby dokončil návrat a stal sa prvým hráčom Chelsea, ktorý strelil víťazný gól v 90. minúte. prvá divízia keďže presne to isté urobil aj v Selhurst Park v októbri 2022.

Bojovný manažér Hodgson, ktorého tím sa opäť zmieta v kríze zranení a zostáva len päť bodov pred zostupovou zónou, mal spočiatku problémy s diskusiou o svetlejších prvkoch pondelňajšieho zápasu.

Hodgson povedal: „Naozaj nemám náladu, ak som brutálne úprimný tým, že (zdôrazňujem) pozitíva a snažím sa nájsť veci, ktoré by som povedal, čo by ma rozveselilo, pretože neviem, čo by ste mohli povedať, povzbuď ma.” ja hore.

„Čo môžem povedať na povzbudenie hráčov? Dalo by sa povedať, dobre, s hráčmi, ktorých sa vraciame a ktorí sa týmto chlapcom tak dobre darí, je to dobré pre budúcnosť so 14 zápasmi, ktoré nám zostávajú.

„Samozrejme, stále nevieme, kedy sa (Michael) Olise a (Eberechi) Eze vrátia, takže možno budeme musieť bojovať ako dnes večer ešte niekoľko zápasov, kým uvidíme tím, ktorý ohrozuje opozíciu. o niečo viac ako dnes.”

Naozaj nemám náladu byť brutálne úprimný v (zdôrazňovaní) pozitív a snažiť sa nájsť veci, ktoré by ma rozveselili.

Roy Hodgson

Ako bolo v posledných týždňoch na pôde paláca bežné, fanúšikovia pred začiatkom výkopu zdvihli transparenty protestujúce proti vedeniu ich klubu, z ktorých jeden hlásal „fanúšikovia sú ignorovaní a braní ako samozrejmosť“.

Nevýrazný úvod zverencov Mauricia Pochettina umožnil domácim po 30 minútach ísť do vedenia vďaka gólu Jeffersona Lermu, ktorý však necelé dve minúty po prestávke zrušil Gallagher, jeho prvý v kampani.

Hodgson nezohľadnil, že veľké oneskorenie pri riešení technického problému s vybavením rozhodcu malo vplyv na nerozhodný výsledok, pričom poukázal na to, že postihlo obe strany rovnako.

Práve keď to vyzeralo, že Hodgsonov tím, ktorý je na druhom mieste za Sheffieldom United v počte gólov inkasovaných v posledných 15 minútach druhej polovice zápasov Premier League, vyzeralo, že odídu s bodom, Gallagher vytiahol Chelsea do prvej polovice zápasu. stôl. .

Hodgson cítil, že jeho tím mohol mať šancu vyrovnať veci, až Enzo Fernandez o tri minúty neskôr neukončil akékoľvek pochybnosti o výsledku.

Pochettino bol spokojný so ziskom troch bodov pred cestou do Chelsea mesto manchester a finále Carabao Cupu koncom tohto mesiaca, ale cítil som, že je tu veľa priestoru na zlepšenie.

Povedal: „Myslím si, že (Gallagher) je hráč, ktorý ukazuje veľké nasadenie tímu, vždy sa snaží kompenzovať v každej situácii, v ofenzívnych aj defenzívnych situáciách.

Je na nezaplatenie mať hráča ako je on.

Mauricio Pochettino o Conorovi Gallagherovi

“Je na nezaplatenie mať hráča ako on.” Som veľmi šťastný za neho a veľmi šťastný za tím, je to víťazstvo, potrebovali sme tri body.

„Myslím, že ak sa ma spýtate, či som naozaj spokojný s výkonom, som 50/50, pretože nemôžeme pristúpiť k hre a začať ju tak, ako sme ju začali.

„Toto je súdržnosť, ktorú musíme vybudovať. Musíme byť dôslednejší, musíme začať zápas iným spôsobom.

“Ale nakoniec som veľmi šťastný, pretože máme tri body a teraz sa musíme pripraviť na Manchester City, čo bude pre nás dobrá skúška pred finále.” Myslím si, že sa pripravíme veľmi dobrým spôsobom.”