Ronnie O’Sullivan vs Ali Carter LIVE: Aktualizácie skóre a zášť zápasov zo Snooker Tour Championship

Ronnie O’Sullivan odhaľuje, že „telefonoval Samaritánom“ na majstrovstvách sveta v snookeri

Horká rivalita medzi Ronnie O’Sullivan a Ali Carter pokračuje dnes popoludní ako dvaja Essex snooker hviezdy sa zrážajú v turnajový šampionát Štvrťfinále v Manchestri.

Dvojica má medzi sebou dlhodobé spory a nenávisť, ktoré vyvrcholili po finále Masters začiatkom tohto roka. O’Sullivan sa vrátil zo 6-3 na vyhrať ôsmy titul Masters v Alexandra Palace, ale Carter zúril na svojho súpera a obvinil ho z „nechutných činov“ a „sople po celej podlahe“.

‘The Rocket’ tieto tvrdenia odmietla a odpovedala s hnusná reč, pričom trvá na tom, že „každý vie, aké to je“ a uviedol, že jeho rival má „problémy“. O’Sullivan povedal: „Je to krvavá nočná mora. Sakra, prečo máš so mnou problémy? Nemienim to prijať. Je mi to jedno, vypestuj si gule. Je mi to jedno. Čím viac ho provokuje, tým viac ho zakaždým trestám. “Potrebuje si dať svoj prekliaty život dokopy.”

Tour Championship je posledným turnajom pred Majstrovstvá sveta v biliardektorý sa začína 20. apríla v Sheffield’s Crucible Theatre, kde sa O’Sullivan pokúsi túto sezónu pridať k svojim úspechom na UK Championship a Masters získaním moderného rekordného ôsmeho titulu majstra sveta.

Postupujte podľa všetkých krokov uvedených nižšie a nájdite najnovšie športové stávkové kurzy, ponuky a tipy. tu:

1712142618

Rozprávanie Ronnieho O’Sullivana Aliho Cartera

Spor medzi O’Sullivanom a Carterom siaha ďaleko do minulosti, vrátane slávnej konfrontácie medzi nimi počas zápasu na majstrovstvách sveta, no vyvrcholil v januári na Masters.

Potom, čo O’Sullivan porazil Cartera a jeho súper ho obvinil z toho, že je „hnusný“ a „smeje po celej podlahe“, „The Rocket“ prešla do režimu plného žartovania…

“Nebudem na to stále myslieť, obchádzať niekoho takého po špičkách.” “Je to skurvená nočná mora,” povedal 48-ročný muž. „Hrať biliard proti niekomu takému je nočná mora. Nie je dobrý človek. Nie je to dobrá nálada, ktorú nechá okolo stola. Povedal som svoj kúsok, je mi to jedno. Povedal som to, urobil som to.

„Vieš, aké to je, každý vie, aké to je. Má problémy. Sakra, prečo máš so mnou problémy? Nemienim to prijať. Je mi to jedno, vypestuj si gule. Je mi to jedno, ani jeden z týchto hráčov bazéna, nikto z nich. Čím viac ho provokuje, tým viac ho zakaždým trestám. Len si kope hrob. Je mi to jedno. To je všetko, povedal som svoju časť.”

Rocket však pokračoval vo svojej tiráde a dodal: „Má so mnou problémy. Má problémy, musí sa dať dokopy, musí navštíviť poradcu alebo niečo podobné.“

(Getty Images)

Luke Baker3. apríla 2024 12:10

1712141597

Koľko je hodín O’Sullivan vs. Carter?

Ronnie O’Sullivan vs Ali Carter vo štvrťfinále turnaja Tour Championship je naplánovaný na stredu 3. apríla. Zápas najlepších 19 framov sa začne o 13:00 BST, pričom osem framov sa odohrá v popoludňajšej časti a hráči sa vrátia a ukončia zápas v popoludňajšej časti so začiatkom o 19:00 BST.

Víťaz postúpi do semifinále a stretne sa s víťazom zápasu Zhang Anda vs Gary Wilson.

Fanúšikovia môžu sledovať zápas a zvyšok Tour Championship 2024 na ITV4 v Spojenom kráľovstve s priamym prenosom dostupným na ITV X a webovej stránke ITV Sport. Pokrytie začína o 12:45 BST.

Ak cestujete do zahraničia a chcete sledovať veľké športové udalosti, možno budete potrebovať sieť VPN na odblokovanie vašej streamovacej aplikácie. Náš súhrn VPN je tu, aby vám pomohol a zahŕňa ho ponuky VPN na trhu. Diváci používajúci sieť VPN by sa mali uistiť, že dodržiavajú miestne predpisy v mieste, kde sa nachádzajú, a tiež podmienky poskytovateľa služieb.

Luke Baker3. apríla 2024 11:53

1712141501

Všetko, čo potrebujete vedieť o Ronnie O’Sullivan vs Ali Carter

Ronnie O’Sullivan Dnes vo štvrťfinále Tour Championship narazí na svojho rivala Aliho Cartera.

Dvojica nesúhlasí s vysokým napätím počas tohtoročného finále Masters. ‘The Rocket’ sa vrátil zo stavu 6-3, porazil Cartera 10-7 v Alexandra Palace a predĺžil svoj rekord na vyhrať ôsmy titul Masters.

Carter sa však na O’Sullivana hneval a obvinil ho z „nechutných činov“ a „sople po celej podlahe“. O’Sullivan však tieto tvrdenia odmietol a odpovedal s hnusná rečtrvať na tom, že „každý vie, aké to je“ a konštatovať, že jeho rival má „problémy“.

„Do riti, prečo má so mnou problémy? Nemienim to prijať. Je mi to jedno, vypestuj si nejaké gule. Je mi to jedno. Čím viac ho provokuje, tým viac ho zakaždým trestám,“ povedal. “Určite. Len si kope hrob. Potrebuje si dať svoj prekliaty život dokopy.”

Tu nájdete všetko, čo potrebujete vedieť:

Luke Baker3. apríla 2024 11:51

1712141395

Ronnie O’Sullivan vs Ali Carter

Vitajte v nezávislý Živý prenos Ronnieho O’Sullivana vs Aliho Cartera z turnaja Tour Championship snooker v Manchestri.

Jedna z najtrpkejších športových rivalít pokračuje, keď sa vzájomná nechuť majstrov z Essexu opäť dostáva do centra pozornosti po ich šantení na Masters začiatkom tohto roka.

Zostaňte s nami a získajte kompletné živé vysielanie.

Luke Baker3. apríla 2024 11:49