RÍŠA SPÄŤUJE ÚRAZ – GeekTyrant

Od dlho očakávaného pokračovania nás delí necelý mesiac, Duna: Druhá časť. riaditeľ Dennis Villeneuvefilmové vlastnosti Timothée Chalamet vracajúci sa ako Paul Atreides a Austin Butler sa pripája k obsadeniu druhej časti príbehu ako postava Feyd-Rautha Harkonnen, synovec Stellan SkarsgardJe to barón Harkonnen. Vracajúci sa obsadenie zahŕňa aj Hrajú: Rebecca Ferguson, Dave Bautista, Zendaya, Javier Bardem, Josh Brolinto je Stephen McKinley Henderson. Medzi nových členov hereckého obsadenia patria Christopher Walken ako cisár Shaddam IV. Florence Pughová ako princezná Irulán, Lea Seydouxová ako lady Margot a Souheila Yacoub ako Shishakli.

Fanúšikovia sa tešia na druhý film a teraz môžu mať ešte väčší dôvod na vzrušenie. V nedávnom rozhovore s Podcast Lovci stratených (podľa herný radar), Oppenheimer riaditeľ Christopher Nolan povedal, že mal predčasne premietanie druhého filmu a dal mu nadšené recenzie, keď ho prirovnal Star Wars: Epizóda V – Impérium vracia úder. Nolan vysvetlil:

“Nemyslím si, že je príliš veľa povedať, že ak Dune: Part One boli Hviezdne vojny, toto je pre mňa do značnej miery Impérium vracia úder, čo je môj obľúbený film Star Wars. Myslím si, že je to neuveriteľne vzrušujúci film.” rozšírenie všetkých vecí, ktoré predstavíte v prvom.”

Piesočná duna riaditeľ Dennis Villeneuve bol prítomný počas tohto rozhovoru a bol šokovaný porovnaním a nazval ho „veľkým komplimentom“. Toto je neuveriteľný kompliment! To vás viac vzrušuje vidieť Duna 2?

Film sa dostane do kín 1. marca 2024. Po tomto filme bude nasledovať ešte jeden film s názvom Duna: Mesiáš.