Problémy s vízami pre Anglicko opäť nastávajú, pretože Rehan Ahmed mešká návrat do Indie

Anglicko čelili ďalším problémom s vízami, keď sa vrátili do Indie po prestávke v polovici série v SAE as Ahmed Rehan Zadržali ho na letisku Hirasar v Rajkote.

Podľa neho športová hviezda Zranený muž nemal správnu dokumentáciu na vstup do Indie a bol zadržaný na letisku, kým sa nepotvrdilo riešenie.

Rehanovi bolo pôvodne vydané jednovstupové vízum, ktoré použil na príchod do Indie pred prvými dvoma testami, ale pobyt Anglicka v Abú Zabí znamenal, že jeho dokumentácia bola po návrate do krajiny zastaraná. Bolo mu zabránené opustiť letisko Rajkot, ale meškanie malo krátke trvanie, pretože rýchlo dostal núdzové vízum.

Miestne úrady požiadali o krátkodobé vízum pre Rehan a Anglicko sú presvedčené, že problém bude úplne vyriešený v priebehu nasledujúcich 24 hodín a získa sa správna dokumentácia.

Problém nastáva až po niekoľkých týždňoch Prílet Shoaiba Bashira do Indie sa tiež oneskoril pre neskoré vydanie víz.kvôli čomu zmeškal prvý test v Hajdarábade. Bashir, ktorý je pakistanského pôvodu, Musel sa vrátiť do Spojeného kráľovstva, aby si osobne nechal opečiatkovať vízum, a do Indie pricestoval 28. januára.

Rovnako ako Bashir, aj Rehan je pakistanského pôvodu, ale spočiatku nemal problémy so vstupom do krajiny kvôli vízam, ktoré získal v októbri ako súčasť anglického tímu nad 50 rokov na majstrovstvách sveta.

“Anglickému tímu bolo odporučené, aby znova spracoval víza, čo sa stane v najbližších dvoch dňoch,” uviedol v novinách predstaviteľ BCCI. Hindustan Times. “Hráčovi bolo umožnené vstúpiť do krajiny so zvyškom tímu a v utorok sa bude hlásiť na tréningu.”

Rehan doteraz hral v oboch testovacích zápasoch série, pričom získal osem gólov za 36,37 a zaznamenal 70 nájazdov za 17,80 a keďže Jack Leach chýbal vo zvyšku série, 19-ročný hráč bude hrať dôležitú úlohu v ďalšej sérii. tri hry.