Portréty Spider-Mana v koncepte Madame Web

Spider-Man Toma Hollanda má na Madame Web prekvapivý zvrat.

Tom Holland Spider-Man vstúpi Pani Teia v nejakom nedávno objavenom konceptuálnom umení. V Sebastianovi Meyerovi pracovný blogumelec zverejnil niekoľko obrázkov Pani Teia prezentovať známe Pavúčí muž. Rýchly pohľad na použitý kostým a zhoduje sa s holandským kostýmom MCU. Ezekiel Sims, darebák z Pani Teia, sa stretáva s naším rezidentom Spider-Manom ​​na oblohe nad mestom a na vrchole mrakodrapu. Žiadna z týchto vecí sa vo filme nedeje. Takže teraz fanúšikovia zdieľajú tieto dva obrázky na sociálnych sieťach snažiac sa prísť na to, čo sa stalo do Holandska vo filme a prečo sa Sony mohlo rozhodnúť upustiť od príbehu, v ktorom je Spider-Man z MCU. Môžete sa pozrieť na obrázok nižšie!

Keď fanúšikovia špekulovali o niektorých „chýbajúcich prvkoch“ v Pani Teiajednou z najväčších tém bolo postavenie Spider-Mana v tomto vesmíre. ComicBook.com opýtal sa režiséra SJ Clarksona na osud Petra Parkera Vo filme. (Pamätajte si, že v skutočnom filme sme nepočuli ani Petrovo meno.) Hrala sa s nami na hanblivku.

madame-web-spider-man-tom-holland.jpg
(Foto: Sony/Marvel/Sebastian Meyer Art)

“No, po prvé, nemyslím si, že by sme niekedy povedali meno,” Madame TeiaFilmár vysvetlil Fáza nula. „Len hovorím, ale ak to chceme vysvetliť, nemyslím si, že povieme meno. Pani Teia Je to vo svojom vlastnom vesmíre.”

Čo už vo filme nie sú plnohodnotní Spider-People?

madame-web-exclusivo.jpg

Deje sa toho veľa Pani Teia, a tiež prekvapivo nie tona. Je jasné, že s týmto filmom boli v jednom momente veľké plány. ComicBook.com Fáza nula podcast robil rozhovor s režisérom SJ Clarksonom o zdržanlivosti pri ukazovaní všetkých schopností Spider-Woman. Ukázalo sa, že bolo príliš veľa tanierov na to, aby sa mohli točiť.

“No, myslel som si, že by bolo trochu chamtivé urobiť štyri príbehy o pôvode,” povedal nám Clarkson. “To nie je naozaj fér, však? Musím sa o to podeliť. No tak. V prvom rade chcem povedať, že je to Madame Web, však? Ale dúfam, že najzaujímavejšie na tom je, že toto je vtip. premýšľame o pôvodnom príbehu dievčat, dúfame, že pochopíme ducha toho, kým sú. Snažíme sa nasledovať ducha komiksu a z toho prísť na to, kto sú a vidieť trochu ich drzosti a trochu ich charakteru.

“Ale myslím, že je to veľa príbehov, ktoré sa dajú povedať v jednom (filme). A nemyslím si, že by bolo pre nikoho z nich spravodlivé pokúsiť sa o nejaké páčidlo alebo to všetko vtesnať do jedného filmu,“ dodala. „Takže si myslím, že je to od Madame Web a tu je za tým vývoj niečoho iného. Ale áno, myslel som si, že to bolo asi príliš chamtivé. Už ste to urobili (Jessica Jones). Teraz Madame Web a teraz všetci? Nie, daj šancu niekomu inému. “

Si z toho prekvapený? Pani Teia konceptuálne umenie? Dajte nám vedieť nižšie!