Poor Things Digital Blu-ray/DVD dátum vydania

Ak si zakúpite nezávisle skontrolovaný produkt alebo službu prostredníctvom odkazu na našej webovej stránke, Variety môže získať pridruženú províziu.

Čoskoro si budete môcť vychutnať extravagantné, sexom naplnené dobrodružstvá Belly Baxter v pohodlí svojho domova.

Yorgos Lanthimos nominovaný na Oscara “Chudáci“, ktorý sa do kín dostane v decembri, bude možné zakúpiť/prenajať na adrese Hlavné video to je AppleTV+ 27. februára a na Blu-ray/DVD vyjde 12. marca.

Film je príbehom „lásky, objavov a vedeckej odvahy“ zasadený do viktoriánskej éry, založený na adaptácii rovnomenného románu od Alasdaira Greya. V hlavnej úlohe Emma Stone hrá Bellu, ženu podobnú Frankensteinovi, ktorá je privedená späť k životu potom, čo jej mozog nahradí mozog jej nenarodeného dieťaťa. Stone hrá po boku Willema Dafoea, ktorý hrá brilantného, ​​no neortodoxného vedca, ktorý vzkriesi Belle z mŕtvych.

Herecké obsadenie filmu Poor Things zahŕňa aj Mark Ruffalo ako Duncan Wedderburn, Jerrod Carmichael ako Harry Astley a Ramy Youssef ako Max McCandless, Christopher Abbott ako Sir Aubrey de la Pole Blessington, Margaret Qualley, Kathryn Hunter, Suzy Bemba a Wayne Brett.

Digitálna a fyzická verzia obsahuje hodiny bonusového obsahu, vrátane featurette so Stoneom, Lanthimosom a zvyškom hercov a štábu, keď divákov zavedú do zákulisia nakrúcania fantastického filmu. Krátky film skúma kostýmy, make-up a protetiku, ako aj intímne prehliadky mnohých prepracovaných scén filmu. Súčasťou pripravovaných vydaní je aj séria vymazaných scén s názvom „Doktor z nevestinca“, „Alfieho kapitola“ a „Bellin zápisník“.

“Chudáci” je druhým najviac nominovaným filmom mieri do udeľovania Oscarov v roku 2024 s 11 nomináciami vrátane najlepšieho filmu a herečky v hlavnej úlohe pre Stone.

V jeho synopsa filmu, Rozmanitosť filmový kritik Guy Lodge napísal, že „Lanthimos ponúka strašidelnú zmyslovú hostinu na míle od svojho starovekého, podivného gréckeho asketizmu, ale rovnako podvratného“.

Kúpa/prenájom “Chudáci” na Prime Video a AppleTV+ počnúc 27. februárom.