Nový upútavka na Pixar’s INSIDE OUT 2 ukazuje príchod úzkosti – GeekTyrant

Disney zverejnilo nový teaser trailer k filmu Pixar Naruby 2 a kladie dôraz na úzkosť, ktorá prechádza Rileyho mysľou pri hraní hokeja. Zdá sa, že veci budú veľmi mätúce a mätúce pre iné emócie s úzkosťou okolo.

Ďalej: „Tie malé hlásky v hlave Riley ju poznajú zvnútra aj zvonka – ale v lete sa všetko zmení. Pixar’s Inside Out 2 sa vracia do mysle novovytvorenej tínedžerky Riley, keď ústredie prechádza náhlou demoláciou, aby uvoľnilo miesto niečomu úplne nečakanému: novému vzrušeniu! Radosť, smútok, hnev, strach a znechutenie, ktorí už dlho viedli úspešnú operáciu vo všetkých smeroch, si nie sú istí, ako sa cítiť, keď sa objaví úzkosť. A zdá sa, že nie je sama.”

Emócie v Rileyho mozgu zahŕňajú Joy (Amy Poehler), smútok (Phyllis Smith), znechutenie (Mindy Kalingová), Báť sa (Tony Hale) a hnev (Lewis Black). Potom je tu úzkosť, ktorú vyjadruje Maya Hawkeová.

Ďalšie nové postavy, ktoré sa vo filme objavia, zatiaľ Pixar neprezradil. riaditeľ Kelsey Mann hovorí Anxiety „možno je pre posádku nová, ale nie je z tých, ktorí by zostali v pozadí. Dáva to veľký zmysel, ak o tom premýšľate z hľadiska toho, čo sa deje v našich mysliach.”

Naruby 2 sa do kín dostane 14. júna 2024.