Nový trailer na akčný sci-fi film CODE 8 PART II s Robbie a Stephenom Amell – GeekTyrant

Netflix vydal celú verziu príves pre Robbie to je Stephen Amellakčný sci-fi thriller Kód 8 Časť II. Tento film je pokračovaním nezávislého sci-fi filmu z roku 2019 kód 8, čo bolo veľmi dobré, ale toto pokračovanie vyzerá ešte lepšie. Toto pokračovanie malo oveľa väčší rozpočet na prácu.

Vo filme „Connor (Robbie Amell) je vonku z väzenia a pracuje ako správca v komunitnom centre, pričom prerušil vzťahy so svojím bývalým kriminálnym spolupracovníkom Garrettom (Stephen Amell). Jeho pokus vyhnúť sa problémom je zničený, keď je nútený pomôcť 14-ročnému Pavovi (Sirena Gulamgausováútek pred skupinou skorumpovaných dôstojníkov vedených seržantom Kingom (Alex Mallari Jr.). King používa novo vydané robotické K9 na sledovanie Pava, zatiaľ čo Connor sa opäť obracia na Garretta a jeho tím o pomoc, ale môže dôverovať mužovi, ktorý ho vzal do väzenia?

Robbie Amell predtým vo vyhlásení uviedol: „Nie je nič lepšie ako práca s rodinou a priateľmi. Kód 8 bol stelesnením toho. Nemôžem sa dočkať, až sa vrátim k práci na pokračovaní.”

Stephen Amell dodal: „Kód 8 Je to neuveriteľne osobný a špeciálny projekt pre nás všetkých. V prvom sme vybudovali svet a teraz sme pripravení ho vyhodiť do vzduchu!“

Kód 8 Časť II napísal a režíroval Jeff Chan ako aj napísané Jesse La Vercombe, Sherren Leeto je Chris Pare. Robbie Amell, Stephen Amell, Jeff Chanto je Chris Pare bude opäť produkovať projekt. XYZ Films pôsobí ako výkonný producent.

Spustí sa Netflix Kód 8: Časť II od 28. februára 2024.