Neskoro v noci s diablom je strašne zábavný horor – GeekTyrant

Pokiaľ ide o hororové filmy v Hollywoode, zdá sa, že trh je nasýtený recyklovanými nápadmi a predvídateľnými strachmi a príbehmi. Ale nedávno vydaný film, Neskoro v noci s diablom, je to závan čerstvého, aj keď mrazivého vzduchu. Tento film je prejavom nočnej mory hororového fanúšika.

Za tie roky som mal niekoľko nápadov na hororové filmy, ktoré by som rád videl ožiť na veľkom plátne a tento film je najbližšie k jednému z nich, aký som kedy videl. Neskoro v noci s diablom Je to film, ktorý som chcel vidieť natočený a páčilo sa mi, že tam niekto išiel a natočil ho!

riaditeľov Cameron to je Colin Cairnes urobte skvelú prácu a oživte ich príbeh okázalo tajomným a podmanivým spôsobom. Film je majstrovskou triedou psychologického hororu, v ktorej sa prelína geniálne jedinečný príbeh so skutočne desivými momentmi, ktoré vám pripomenú, prečo ste sa do hororového žánru vôbec zamilovali. Je to ako vstúpiť do halloweenskeho domu hrôzy, kde je každý zvrat nečakaný a každé vydesenie si zaslúži.

Premisa filmu je jednoduchá, no mimoriadne účinná. Zavedie nás do zákulisia nočnej talkshow, do prostredia, ktoré bolo podľa bratov Cairnesovcov v časoch najväčšej slávy domovom istého nebezpečenstva. Zahrnutie nadprirodzena do tejto živej atmosféry je geniálne a poskytuje nový a desivý zážitok, ktorý divákov drží na uzde.

David Dastmalchian hviezdy vo filme a jeho stvárnenie Jacka Delroya, charizmatického moderátora talkshow odsúdeného na zánik, je výkon definujúci kariéru. Dastmalchian vnáša do svojej postavy hĺbku, vďaka ktorej budete visieť na každom jeho slove a budete cítiť každý kúsok jeho hrôzy. Je to predstavenie, ktoré, ako sám Dastmalchian povedal, vás prenasleduje a zmení. Rola Laury Gordonovej ako parapsychologičky je rovnako presvedčivá a dodáva intenzitu, ktorá dopĺňa znervózňujúcu atmosféru filmu.

Réžia a rozprávanie bratov Cairnesovcov si zaslúži všetku chválu, ktorú dostávajú. Nielenže vytvorili vizuálne ohromujúci film, ale vytvorili aj veľmi pútavý a dokonca na zamyslenie. Jeho vízia spojenia nostalgie nočnej televízie s terorom nadprirodzena sa vyplatila a divákom ponúkla jedinečný a desivý zážitok.

Neskoro v noci s diablom je film, ktorý prináša niekoľko fantastických vystrašení, ktoré vo vás môžu zostať aj po skončení titulkov. Ak ste hororovým nadšencom, tento film je absolútnou povinnosťou vidieť na veľkom plátne. Je to zážitok, ktorý divákov vezme na vzrušujúcu jazdu, ktorá nám pripomína, prečo sa tak radi bojíme.

Neskoro v noci s diablom bude prenasledovať vaše sny tým najlepším možným spôsobom.