Mohamed Salah a Jurgen Klopp v ostrej výmene názorov, keď Liverpool vypadol z boja o titul

Mohamed Salah mal ostrú výmenu s Jurgen Klopp pri príprave na vstup do poľa počas remízy Liverpoolu proti West Hamu 2:2 na londýnskom štadióne.

Egyptského útočníka poslali na lavičku, pretože nehral podľa vašich obvyklých vysokých štandardov pre Liverpool od jeho zranenia a po ňom klubová prehra v Merseyside derby v stredu večer.

Salah sa pripravoval nastúpiť pred vyrovnávajúcim gólom West Hamu, ale po hlavičke Michaila Antonia pristúpil Klopp, aby prehovoril k útočníkovi, ktorý zdvihol ruky a zdalo sa, že sa háda so svojím trénerom.

Potom povedali Salahovi, aby sa upokojil. Darwin Nunezktorý ho oddelil od pokračovania výmeny.

Žreb zmazal šance Liverpoolu na zisk ďalšieho titulu v Kloppovej rozlúčkovej sezóne. Proti Arsenalu a Manchestru City stratili body a aj napriek lepšiemu výkonu v druhom polčase to na víťazstvo nestačilo.

Jarrod Bowen poslal hostí do vedenia tesne pred polčasom predtým, ako Andy Roberston vyrovnal, a The Reds išli dopredu po šťastnom pinballe, ktorý vyústil do vlastného gólu Alphonsa Areolu.

Antonio však doplatil na Liverpool za nevyužité šance, medzi ktoré patrili aj dve strely na drevo, keď v 77. minúte skóroval na vyrovnanie.

Keď sa ho TNT Sports po zápase pýtali, či môže povedať, čo odznelo pri výmene názorov, Klopp odpovedal: „Nie.

“Ale už sme sa rozprávali v šatni a pre mňa je to hotovo.”

O incidente povedal bývalý obranca Liverpoolu Jamie Carragher

Peter Crouch bol odborníkom na TNT Sports a povedal: „Nevyzeralo to dobre, nemyslím si, že to vyzerá dobre pre klub.

“Mo Salah je hráč, ktorý začal väčšinu zápasov Liverpoolu a bude zúrivý, že bude na lavičke.”

“Ale nikto rád nevidí toto medzi trénerom a kľúčovým hráčom.”

Liverpool v posledných týždňoch nebol na svojej obvyklej úrovni. Od remízy 2:2 proti Manchestru United zo 7. apríla vyhral klub iba jeden zápas Premier League na ihrisku Fulhamu a prehral s Crystal Palace a Evertonom.

Salah neskóroval v lige od výletu na Old Trafford, aj keď strelil penaltu proti Atalante v Európskej lige, pretože The Reds vypadli z tejto súťaže po domácej prehre 3:0 v prvom zápase.

Zdá sa, že forma Liverpoolu ku koncu sezóny mierne klesla z útesu, dokonca aj Klopp bol po zápase Evertonu nútený priznať: “Ani sme sa nepriblížili tomu, čím sme chceli byť.”

A dodal: „Nebolo to prvé (pod parom), ale bolo to najhoršie. “Crystal Palace nebol ani zďaleka taký zlý.”