Justice Smith a Dominic Sessa sa pripájajú k ‘Now You See Me 3’

Sudca Smith, naposledy videný v Dungeons & Dragons: Honor Among Thievesto je Zvyšky breakout Dominic Sessa je pripravený prevziať magickú scénu.

Dvojica uzavrela dohody o pripojení Barbie herečka Ariana Greenblatt v Teraz ma vidíš 3najnovšie vydanie kúzelníckych lúpežných trilerov Lionsgate.

Toto trio je v deji nováčikmi, pričom sa očakáva, že pôvodní členovia obsadenia Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Isla Fisher, Dave Franco a Morgan Freeman si zopakujú svoje úlohy iluzionistických zlodejov.

Podrobnosti o zápletke sú držané pod pokrievkou, no nová funkcia sa opäť ponorí do sveta iluzionistov a bitkárskeho záludného kvarteta známeho ako Štyria jazdci a zároveň predstaví divákom novú generáciu kúzelníkov.

Ruben Fleischer bude sedieť v režisérskej stoličke, keď sa prevalia kamery. Eric Warren Singer, Seth Grahame-Smith a Mike Lesslie napísali scenár, zatiaľ čo Bobby Cohen a Alex Kurtzman produkovali.

Meredith Wieck a Erin Jones-Wesley dohliadajú na projekt pre Lionsgate.

Smith, ktorý bol minulý rok súčasťou zábavného súboru o Dungeons and Dragonsje momentálne v kinách s Focusom Americká spoločnosť černošských kúzelníkov a je tu rušný hororový film a festivalový okruh, drahá Videl som žiaru televízora otvorenie na A24 3. mája. Zastupuje ho WME a Sloane Offer.

Sessa debutoval v hlavnej úlohe vo filme Alexandra Payna o dospievaní Zvyšky oproti Paulovi Giamattimu a Da’Vine Joy Randolphovi. Za výkon vo filme bol Sessa nominovaný na cenu BAFTA za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe a získal najlepší prelomový výkon na cenách Critics Choice Awards 2024 a Film Independent Spirit Awards. Sessa je v kurze od sezóny udeľovania cien: Momentálne nakrúca nezávislú drámu zo skutočného života Ťahať oproti Rose Byrne a potom prepne na Čo? Zábava., dovolenková komédia Amazon MGM, v ktorej si okrem iných zahrali aj Michelle Pfeiffer a Chloe Grace Moretz. Zastupujú ho CAA, Untitled Entertainment a Hansen Jacobson.