Joker 2 Rated R za „Sexualitu a krátku plnú nahotu“

Joker: Folie à Deux má hodnotenie R za „silné násilie, úplný jazyk, trochu sexuality a krátku úplnú nahotu“.

Todd Phillips Klaun pokračovanie sa chystá byť horúce. Po DC Studios zverejnil prvý plagát pre Žolík: Folie à Deux v utorokkinematografickej asociácie klasifikačná tabuľa prezradil, že obrázku dal hodnotenie R. Podľa nového zoznamu filmu má hodnotenie R za „silné násilie, úplný jazyk, určitú sexualitu a krátku úplnú nahotu“.

Je to rovnaké hodnotenie ako držiteľ Oscara Klaun prepravované, ale z iných dôvodov. Po uvedení na trh v roku 2019 Klaun bol ohodnotený R za “silné krvavé násilie, znepokojujúce správanie, jazyk a krátke sexuálne obrázky.” Zdá sa, že tentoraz, Folie à Deux bude o niečo menej násilný, ale bude klásť väčší dôraz na jazyk a sexualitu.

Film obsahuje druhé hlavné hrané stvárnenie Harley Quinn, s Lady Gaga prevziať úlohu pri spustení DC Elseworlds. Túto postavu bude odteraz pravdepodobne naďalej hrať Margot Robbie v samotnom DC Universe.

„To ma veľmi teší, pretože som od začiatku povedal, že všetko, čo chcem, je, aby Harley Quinn bola jednou z týchto postáv, rovnako ako Macbeth alebo Batman, vždy sa z skvelého herca stane skvelý herec. “, Margot Robbie predtým povedal o Lady Gaga, ktorá prevzala túto úlohu. „Je to ako keby niekto vytvoril vášho Batmana alebo niekto vytvoril vášho Macbetha. Mám pocit, že v mnohých prípadoch to nie sú ženské postavy – kráľovná Alžbeta I., ale okrem toho sa musím pozrieť aj ja, čo mi bolo cťou. Pomyslel som si: ‘Wow! Cate Blanchett hrala kráľovnú Alžbetu I. Teraz začnem ja.“ Je to česť, že sme vybudovali dostatočne pevné základy, takže Harley môže byť teraz jednou z tých postáv, ktoré sa môžu pokúsiť hrať aj iní herci. A myslím si, že s tým urobí niečo úžasné.

Žolík: Folie à Deux bude to muzikál ktorý nasleduje pokrútenú romantiku medzi Joaquim PhoenixArthur Fleck/Joker a Harley Quinn z Gagy, pričom veľká časť filmu sa údajne odohráva v Arkham Asylum. Vo filme budú hosťovať aj Zazie Beetz, Brendon Gleeson, Catherine Keener a Jacob Lofland.

Film by sa mal dostať do kín 4. októbra.