Jerry Seinfeld hovorí, že mu chýba dominantná mužnosť

Jerry Seinfeld povedal, že mu chýba „prebudená hierarchia“ americkej kultúry 60-tych rokov a dodal, že mu chýba „dominantná maskulinita“.

Seinfeld zdieľal komentáre k utorňajšej epizóde seriálu Úprimne s Bari Weiss podcast, kde povedal, že cítil, že kultúrna hierarchia sa „v dnešnom okamihu úplne vyparila“.

„To je dôvod, prečo ľudia udierajú na klaksón a jazdia bláznivým spôsobom,“ pokračoval. “Pretože nemáme zmysel pre hierarchiu.” A ako ľudia sa takto necítime dobre.”

Seinfeld hovoril o svojom nedávnom filme Netflix (a celovečernom režisérskom debute) Rozmrazenéktorý rozpráva fiktívny príbeh o vzniku Pop-Tart a odohráva sa v Michigane v 60. rokoch 20. storočia. “

Seinfeld súhlasil s Weissovým hodnotením. „To je súčasť toho, čo robí ten moment pútavým pohľadom späť,“ povedal a dodal: „Vždy som chcel byť skutočným mužom. Nikdy som to nedostal, (ale) vtedy to bol JFK. Bol to Mohammed Ali, bol to Sean Connery, Howard Cosell… to je skutočný muž.”

Komik svoju myšlienku rozviedol slovami: „Chýba mi dominantná mužnosť. Áno, chápem tú toxickú vec, ale stále sa mi páči skutočný muž.

Časť toho, čo definovalo túto éru mužnosti, pokračoval Seinfeld, boli „tie štýlové pohyby. Mám rád ľudí, ktorí majú trochu štýlu vo všetkom, čo robia.“

Ako príklad uviedol Hugha Granta. „Vie, ako sa obliekať. Vie rozprávať. Je očarujúci. Má príbehy, cíti sa pohodlne na večierkoch, vie, ako sa napiť.”

Grant hrá Thurla Ravenscrofta, shakespearovského herca, ktorý hrá cereálnych maskotov. Rozmrazené. Film je už dostupný na Netflixe.