Jennifer Lopez prepracovala turné ako najväčšie hity, ktoré sa ukazujú uprostred slabého predaja

Po zrušení siedmich dátumov svojho prvého severoamerického turné o päť rokov, pri slabom predaji lístkov, Jennifer Lopez premenoval ho, aby zdanlivo rozšíril jeho rozsah a zmenil ho z „Toto som ja… teraz“ na „toto som ja… Live | Najväčšie hity.

Lopez pôvodne oznámil cestu vo februári v čase vydania ich posledného albumu „This Is Me… Now“ a dvoch sprievodných filmov. Minulý mesiac však potichu zrušila niektoré zo svojich schôdzok v mestách ako Cleveland a Nashville, pravdepodobne kvôli slabému predaju. Najnovší rebrand naznačuje posun od turné zameraného na piesne z nového albumu k takému, ktoré zahŕňa jej diskografiu, krok, ktorý by mohol osloviť poslucháčov, ktorí sa s jej novším materiálom nespojili.

Žiadosti o komentár od zástupcov Lopez a Live Nation, ktoré turné produkujú, zostali bez odpovede. Webová stránka Live Nation nebola aktualizovaná tak, aby odrážala zmenu názvu turné, ale obsahuje konfliktné názvy v zoznamoch Lopeza, vrátane „This Is Me… Live“ a „This Is Me… Now The Tour“. Zatiaľ čo niektoré miesta, kde sa konajú Lopezove vystúpenia, nezmenili pôvodné zoznamy na svojich webových stránkach, existuje niekoľko prípadov, ktoré potvrdzujú zmenu značky pre predstavenia v Aréna Palm Springs Acrisure to je Fórum Inglewood. Reklama, ktorú na Facebooku sponzoruje Lopez, obsahuje aj grafiku s novým názvom.

Po vydaní vo februári sa „This Is Me…Now“ snažilo nájsť publikum a za prvý týždeň sa predalo 14 000 kópií. Hoci album debutoval na vrchole rebríčka predajnosti albumov Billboard vďaka 11 000 fyzickým predajom, v rebríčku Billboard 200 sa umiestnil na 38. mieste a stal sa tak druhým z jeho deviatich štúdiových albumov, ktorý sa dostal mimo top 10.

Album bol súčasťou samofinancovaného multimediálneho projektu v hodnote 20 miliónov dolárov vrátane turné a dvoch filmov „This Is Me…Now: A Love Story“ a dokumentu „The Greatest Love Story Never Told“. Rozmanitosť opísala tento podnik ako skúmanie Lopezovej „života sériovej romantičky“ po jej romantickom oživení s hercom Benom Affleckom, za ktorého sa vydala v roku 2022 po takmer dvoch desaťročiach odlúčenia.