‘Hanba nám’: Jednotka integrity NRL po boji vyšetruje Pat Kerrigan a Adam Reynolds z Brisbane | Brisbane Broncos

Zahanbení hráči Brisbane Adam Reynolds a Pat Kerrigan sa ospravedlnili za svoje nočné hádky, pričom Broncos sa ich rozhodli suspendovať.

Reynolds a Kerrigan pred médiami v centrále Broncos v utorok necelú hodinu po tom, čo sa objímali na nočnom mieste v Brisbane.

Dvojica odmietla zachádzať do detailov o incidente a nechcela povedať, či sa Reynolds pokúsil vytlačiť z miesta opitú Kerrigan.

Ale bez ohľadu na to, kapitán Broncos Reynolds povedal, že je zahanbený situáciou necelé tri týždne po ich úvodnom zápase v Las Vegas proti Sydney Roosters 2. marca.

“Preberám plnú zodpovednosť za to, čo zjavne nestačilo,” povedal Reynolds.

„Som z toho veľmi sklamaný, ako klub sme s našou kultúrou prešli veľký kus cesty.

“Sme v rozpakoch… sme naozaj tvrdá skupina. Vieme, že to nie je dobrý nápad.”

“Boli sme tam ako priatelia. Začalo to ako hra, trochu wrestling. Trochu sa to vyhrotilo, ale nikto sa nezranil.

Na videu zverejnenom v pondelok je možné vidieť Kerrigan a Reynoldsa, ako sa objímajú v noci vo Fortitude Valley po dni fanúšikov minuloročných veľkých finalistov v nedeľu.

Na fotografii je počuť, ako žena na mieste činu kričí “Adam…Pete…Stop!”

Kerriganová povedala, že teraz je jasné, že hráči nemali byť vyhodení, keďže sa odmietli pýtať na to, koľko miest mali evakuovať.

“Preberám plnú zodpovednosť za svoje činy. Očividne to nie je ideálne správanie, na ktoré som hrdá,” povedala Kerriganová.

„Stojím pri Adamovi.

“Adamovi ležali na srdci moje najlepšie záujmy. Asi nastal čas, aby som sa vrátila domov. Na verejnosti sme žartovali, keď sme nemali.

Preskočte predchádzajúcu propagáciu bulletinu

“Mám to šťastie, že ako líder ma podporuje a nechcel by som mať na to žiadneho iného kapitána, tímu či partnera.”

Tento incident podnietil dvojicu, aby v pondelok prijala prísne slovo od majiteľov Broncos, ktorí vec oznámili jednotke integrity NRL.

NRL sa incidentom stále zaoberá, keďže už v roku 2022 zakázala dvojici Broncos Payne Haas a Albert Kelly za vzájomné konflikty.

Tento prípad sa však od toho líši v tom, že nedošlo k žiadnemu odsúdeniu a Kerrigan aj Reynolds mali čistý záznam.

“Nebudeme ich brzdiť,” povedal tréner Brisbane Kevin Walters.

“Oddelenie integrity NRL sa pozerá na celú perspektívu a očividne bude robiť nejaké rozhovory. Takže je to teraz mimo našich rúk a v ich rukách.”

„Už som bol v ich koži, niekedy to nie je jednoduché. Rugby League Veľmi súťaživý šport, veľa testosterónu a chlapci, ktorí sa pri ňom bavia.

“Nie sú to chlapci, sú to muži a zápasia. Očividne sa im to trochu vymklo spod kontroly, takže je to sklamanie, ale v skutočnosti to nie je koniec sveta.”