Gus Atkinson, Josh de Caires a potenciálne hviezdy okresného šampionátu v roku 2024

Hráči kriketu po celej krajine sa pripravujú na vitalitu okresný šampionát ktorá začína v piatok.

Tu sa pozrieme na päť hráčov, ktorí by sa mohli presadiť v tejto sezóne.

Josh Olúpte (Leicestershire)

6 stôp a 7 palcov námorník na ľavej ruke, ktorý sa zameriava na anglickú verziu Mitchell Starc. Hull možno bude musieť pridať do svojho arzenálu trochu viac tempa, ale vie si s loptou švihnúť a v 19 rokoch má na svoju stranu dostatok času. Hull absolvoval iba 20 profesionálnych vystúpení, ale už preukázal chuť na veľkú príležitosť po ôsmich obhajobách v poslednom finále jednodňového pohára v roku 2023, keď Leicestershire porazil Hampshire. Hull vynechá prvých pár kôl s červenou loptou v tomto mesiaci kvôli zraneniu, ale ak to kondícia dovolí, môže zlepšiť rastúcu reputáciu, ktorá už prilákala obdivné pohľady manažéra anglického tímu mužov. Kriket Rob kľúč.

Gus Atkinson (Surrey)

Atkinson, jediný jednotlivec zahrnutý v každom anglickom tíme túto zimu, bol striedmo využívaný v zápasoch s bielou loptou pred Vianocami a vôbec nie pri nedávnej prehre 4:1 v testovacej sérii v Indii. ben Stokes a Brendon McCullum To, čo videli, sa im však páčilo a naznačili, že rýchly nadhadzovač pravdepodobne dostane šancu toto leto. S dôrazom Anglicka na tých, ktorí dokážu pracovať vo vysokom rozsahu 80 míľ za hodinu, Atkinson vyhovuje. Po odchode z indickej Premier League sa Atkinson môže presadiť v plánoch Anglicka s niekoľkými hlavnými úlohami pre Surrey na začiatku sezóny.

Josh de Caires (Stredný sex)

Minulú sezónu začal s dizajnom vo vrcholnej úlohe, než dokončil kampaň ako univerzál. Syn bývalého kapitána Anglicka. Michael Atherton, De Caires nadviazal na sedmičku proti Hampshire s 8 gólmi proti Essexu. Tieto dva výkony sa môžu s postupujúcou kariérou 21-ročného hráča stať odľahlými, ale Anglicko vždy hľadá nádejných hráčov, aj keď sa zdá, že skriňa je viac zásobená ako zvyčajne.

Tawanda Muyeye (Kent)

Muyeye, ktorý prišiel do Spojeného kráľovstva ako žiadateľ o azyl po tom, čo on a jeho rodina utiekli z rodného Zimbabwe, má jeden z najzaujímavejších príbehov z okresného kriketu. Je tiež jedným z najpredčasnejších a najvýraznejších talentov na okruhu a video, na ktorom odpaluje na sociálnych sieťach, si vyslúžilo pochvalu od Kevin Pietersen. S útočnou vervou pripravenou na Bazball (Muyeye prejavil záujem hrať za Anglicko), 23-ročný hráč možno bude musieť byť dôslednejší, aby splnil svoje želanie, ale svoju reputáciu si upevnil 179-kou v úniku proti Northamptonshire vlani v júni.

Ollie Robinson (Durham)

S kontrolou, či Jonny Bairstow buď Ben Foakes vezme rukavice do Anglicka toto leto, je tu veľmi reálna možnosť, že Robinson zasiahne a nechá ich obe nadbytočné požiadavkám. Robinson mal pri postupe Durhamu v minulej sezóne priemer 58,18 s ohromujúcou mierou úderov 88,66 a je viac ako obratný za pňami. 25-ročný hráč zaznamenal pár protiútokov v neoficiálnych testoch England Lions proti Indii A a väčšie pocty ho môžu čakať toto leto. Je preto možné, že Anglicko by mohlo mať vo svojich radoch dvoch Ollie Robinsonov; Prekvapivo zdieľajú rovnaké narodeniny, hoci durhamský wicketkeeper-batsman je o päť rokov starší ako 20-cap bowler.