Formujte svoje obchodné plány podľa pozoruhodného rastu Indie: Ashwini Vaishnaw pre podnikateľov

Formujte svoje obchodné plány podľa pozoruhodného rastu Indie: Ashwini Vaishnaw pre podnikateľov

Naí Dillí, 24. februára (SocialNews.XYZ) Minister IT a železníc Ashwini Vaishnaw poradil podnikateľom, aby prispôsobili svoje obchodné a strategické plány na základe obrovského rastu, ktorý India zažije v nasledujúcich 10 rokoch.

V príhovore k oceneniu „EY Podnikateľ roka 2023“ v Bombaji minister prítomným povedal, že „ak to nezohľadníte, prídete o tento rast“.
„V najbližších 10 rokoch môžete vidieť reálny rast 6-8% a nominálny rast 10-14%. Takže si vytvorte svoje podnikateľské plány, strategické plány a modelujte svoje investičné plány na základe tohto parametra,“ povedal Vaishnaw, ktorý bol hlavným hosťom podujatia.

Podľa globálnej maklérskej spoločnosti Jefferies sa India do roku 2027 stane treťou najväčšou ekonomikou vďaka stabilnému tempu rastu HDP.

Za posledných 10 rokov vzrástol HDP Indie o 7 % CAGR v amerických dolároch na 3,6 bilióna dolárov, čím sa posunul z ôsmej na piatu najväčšiu ekonomiku.

HDP Indie sa v najbližších štyroch rokoch pravdepodobne dotkne 5 biliónov dolárov, čo z nej podľa správy urobí tretiu najväčšiu ekonomiku do roku 2027.

Vellayan Subbiah bude medzitým reprezentovať Indiu na ocenení EY World Entrepreneur of the Year Award v Monte Carle v Monaku od 4. do 7. júna.

Natarajan Chandrasekaran, predseda Tata Sons, získal špeciálnu cenu poroty za vynikajúce vedenie skupiny Tata na podujatí.

Zdroj: IANS

Formujte svoje obchodné plány podľa pozoruhodného rastu Indie: Ashwini Vaishnaw pre podnikateľov

Od Gopi

Gopi Adusumilli je programátor. Je redaktorom SocialNews.XYZ a prezidentom AGK Fire Inc.

Rád navrhuje webové stránky, vyvíja mobilné aplikácie a publikuje spravodajské články o aktuálnom dianí z rôznych overených spravodajských zdrojov.

Pokiaľ ide o písanie, rád píše o súčasnej svetovej politike a indických filmoch. Jeho budúce plány zahŕňajú rozvoj SocialNews.XYZ na spravodajskú webovú stránku, ktorá nemá voči nikomu žiadne zaujatosti ani súdy.

Dá sa k nemu dostať na gopi@socialnews.xyz