Felicity Jones a Jonathan Bailey opustili skladbu „Maria“ Simona Amstella

Šťastie Jones to je Jonathan Bailey už nie sú viazaní na účinkovanie v komédii Simona Amstella „Maria“, Rozmanitosť môže potvrdiť.

Film je momentálne pozastavený po problémoch s plánovaním obsadenia, po ktorých minulý rok nasledovali hollywoodske štrajky, hoci zdroj hovorí, že Amstell rokuje o oživení projektu, ktorý prvýkrát debutoval v Cannes pred dvoma rokmi.

Do čela filmu bola obsadená Jones, ktorá stvárnila ženu menom Maria, ktorá bojovala so svojím vekom a ťažkým vzťahom so smrteľne chorým otcom. Podľa logline potom Maria začala sporný vzťah so svojím nevlastným bratom Raffym.

“Bridgerton’s” Jonathan Bailey bol obsadený do úlohy Mariinho priateľa, zatiaľ čo Jason Isaacs bol obsadený ako jej otec.

Rozmanitosť chápe, že film, ktorý sa mal začať vyrábať v roku 2022, narazil na svoju prvú prekážku, keď Bailey vypadol a začal hrať v inom projekte. Zatiaľ čo Isaacs zostal na palube, Jones sa nakoniec rozišiel aj s filmom. Pokusy preobsadiť postavy boli zmarené minuloročným štrajkom SAG-AFTRA a Amstell, ktorý napísal a mal režírovať „Maria“ (pokračovanie jeho celovečerného filmu „Benjamin“) z roku 2018, bol čoskoro zaneprázdnený inými projektmi.

Zástupcovia Amstell a obchodný zástupca Independent Entertainment odmietli komentovať, ale zdroje to naznačujú Rozmanitosť že tvorivý tím na film nezanevrel a dúfa, že sa ho podarí reštartovať s novým obsadením.

Jones si zahrá po boku Joela Edgertona v celovečernom filme Clinta Bentleyho „Train Dreams“, zatiaľ čo Bailey sa objaví po boku Ariany Grande a Cynthie Erivo vo filme „Wicked“. Isaac má prihlásil sa do „White Lotus“ relácia 3.