Disney potvrdzuje prvú časť rozšírenia Disneylandu

Generálny riaditeľ spoločnosti Disney potvrdzuje, že Avatar bude veľkou súčasťou expanzie Disneylandu.

od Disney Bob Iger potvrdil to Ďalšie rozšírenie Disneylandu bude mať avatar ako obľúbenú atrakciu. Počas mediálneho a komunikačného samitu MoffettNathanson, Disney ponúkol generálny riaditeľ váš pohľad na novú IP prichádzajúcu do parkov. Okrem toho by Iger zdôraznil, že zatiaľ čo mnohé z konečných rozhodnutí o tom, ktoré nehnuteľnosti dostanú časť tohto priestoru v Kalifornii a mimo nej, avatar je jediné meno v permanentnom atramente. Dáva to veľký zmysel Disneyland alebo Disneyho kalifornské dobrodružstvo. Ľudia stále migrujú avatar ponúka v rezorte Walt Disney World. Takže hranie na dobrú náladu v šou vyzerá ako namočenie od vonkajšieho pozorovateľa.

Hnutie DisneylandForward zo strany zákonodarného zboru mesta Anaheim nemožno preceňovať. Toto je masívne investície do výstavby parkov a Iger propaguje tento krok ako budúcnosť svojich ponúk v Kalifornii. Šéf Disney vysvetlil: „Práve sme dorazili Schválenie mesta Anaheim pre najväčšiu expanziu Disneylandu od otvorenia DCA v roku 2001. Je to obrovská expanzia. Neboli sme konkrétni, čo v ňom bude okrem avatar.”

Disney vidí v Avatarovi veľký potenciál

Disneyland-avatar-experience-expansion-concept-art-first-look.jpg
(Foto: Disney)

Strana Disneyho parkov sa neštíti svojich zámerov priviesť Pandoru do Anaheimu. Na osudnom výročnom zhromaždení akcionárov Iger vztýčil vlajku na tento zámer. prezident Disney Experiences, Josh D’Amaro napísal o svojej stratégii na Blog Disney Parks. Znova potvrdil svoj záväzok priniesť a avatar Pristaňte vo svojom cieli ako súčasť DisneylandForward. Nie je to však len populárna filmová franšíza, ktorá je predmetom skúmania. Je tu celý svet možností s toľkými pozemkami dostupnými na rozvoj.

„Boli sme nadšení, že sme odhalili inšpiratívne umelecké dielo vyvinuté na nový potenciál avatar Zážitok z Disneyland Resort. Sme nadšení z príbehov, ktoré budú môcť naši hostia zažiť vo Waltovom pôvodnom zábavnom parku po schválení DisneylandForward – vrátane príležitosti zažiť nové avatar dobrodružstvá s návštevou Pandory,“ napísal D’Amaro. „Avatar je najnovším príkladom toho, ako sa snažíme vytvárať nové a inovatívne spôsoby, ako oživiť naše silné príbehy. Za posledné desaťročie sme v našich destináciách po celom svete poskytli obrovské, pohlcujúce zážitky, vrátane nových krajín a atrakcií založených na Star Wars, The Avengers, Pixar a ďalších.

Čo by ste ešte chceli vidieť Disney stavať v Kalifornii? Sledujte všetky naše diskusie o popkultúre na @ComicBook na sociálnych médiách!