ĎALŠIE DVE pokračovania BATMANA budú natočené po sebe budúci rok – GeekTyrant

Pred niekoľkými mesiacmi Warner Bros. oznámil, že dátum vydania Matt ReevesBatman: Časť II bol odložený o celý rok a teraz sa má dostať do kín 2. októbra 2026.

Máme novú správu o produkcii filmu, ktorá hovorí, že ďalšie dve pokračovania Batman sa bude natáčať spätne na budúci rok v roku 2025.

Túto najnovšiu fámu zdieľali zasvätení @MyTimeToShineH, a dúfam, že je to pravda. To by znamenalo, že medzi pokračovaniami nebudeme musieť čakať tak dlho. Kým čakáme na ďalší film, máme tu sériu The Penguin, aby sme fanúšikov zabavili.

A tiež bolo nahlásené že príbeh pokračovania bude aspoň čiastočne založený Geoff Johns Batman: Earth One. Prvý film sa inšpiroval dielom 1, takže predpokladám, že to znamená, že pokračovanie bude viac ovplyvnené zväzkami 2 a 3.

Batman: Earth One sa odohráva v alternatívnom vesmíre, kde sa Bruce Wayne snaží nájsť svoj účel ako ochranca mesta Gotham. S pomocou Alfreda Pennywortha, bývalého agenta SAS, sa Bruce vydáva na cestu, aby na ceste čelil novým a známym zloduchom.

Príbeh skúma Batmanovu psychológiu, keď hľadá spravodlivosť v Gothame. Ticho je tiež povedal byť jedným z veľkých darebákov filmu.

Filmové hviezdy Robert Pattinson ako Batman, Zoe Kravitzová ako Catwoman, Andy Serkis ako Alfredo, Jeffrey Wright ako Jim Gordon a colin farrell ako Penguin.