Colin Farrell „nemohol uveriť“, aká temná sa séria stala

Batmanova hviezda dráždi Maxovu novú sériu DC spinoff.

Tučniak je pripravený zasiahnuť Max niekedy túto jeseň a pokračovať v sólovom príbehu Oswalda Cobblepotta/Penguina (Colin Farrell) Batman. Akčný seriál naživo Jeho prvý trailer už debutovalktorý pomohol stať sa medzi fanúšikmi DC veľmi očakávaný. V nedávnom rozhovore s Ahoj bandaFarrell poskytol ukážku toho, čo môžu diváci očakávať Tučniakškádlení, že aj on bol prekvapený, aký temný je tón seriálu.

“Tony násilia, strašná tma a jeden muž a jeden veľký boj, ktorý sa snaží dostať na vrchol,” prezradil Farrell. “Vieš, v Gothame je práve teraz uchopenie moci. Je tma, človeče. Lauren LeFranc so svojou kanceláriou napísala osem mimoriadnych epizód. Myslím, naozaj, naozaj odvážne veci. Nemohol som uveriť, že sa zotmelo.” ako sa to stalo. zostaň… Bolo by to ťažké R (hodnotenie).“

Čo je to Tučniak O?

Zatiaľ čo detaily pozemku okolo Tučniak sú v súčasnosti tajnéočakávaný výskyt po udalostiach z roku Batman.

„Sme nadšení, že môžeme divákom priniesť novú verziu tejto ikonickej postavy DC, ktorú nikdy predtým nevideli,“ povedala Sarah Aubrey, vedúca pôvodného obsahu v HBO Max, vo vyhlásení, keď bola šou predstavená. “Je neuveriteľné spolupracovať s Mattom, Dylanom a Lauren na pokračovaní tohto príbehu a vidieť, ako Colin posunul svoj už aj tak výnimočný výkon v Batmanovi na vyššiu úroveň.”

“Colin explodoval na plátne ako tučniak v ‘The Batman’ a mať možnosť naplno preskúmať vnútorný život tejto postavy na HBO Max je absolútne vzrušujúce.” Batman ozval sa režisér Matt Reeves. “Dylan a ja sme veľmi nadšení, že môžeme spolupracovať s Lauren na pokračovaní Ozovho príbehu, keď násilne hľadá moc v Gothame.”

„Dlho som fanúšikom sveta Batmana a Mattov film je silným a odvážnym vstupom do kánonu. Som nadšený a poctený, že môžem pokračovať v rozprávaní príbehov v špinavom svete Gotham City – a aká lepšia výhovorka na nasmerovanie môjho vnútorného darebáka ako rozprávanie príbehu Oswalda Cobblepota? Som nadšená, že môžem spolupracovať s Colinom, Mattom, Dylanom, 6th & Idaho, Warners a HBO Max, keď pracujeme na uvedení tohto príbehu na plátno,“ povedala showrunnerka Lauren LeFranc.

Kto je v obsadení Tučniak?

Obsadenie Tučniak zahŕňa a Cristin Milioti ako Sofia FalconeClancy Brown ako Salvatore Maroni, ako aj Rhenzy Feliz, Michael Kelly, Shohreh Aghdashloo a Deirdre O’Connell.

“Jediná vec, o ktorej som mal predstavu, bolo, že nebudem schopný preskúmať postavu tak, ako by som chcel,” povedal Farrell. vysvetlil v nedávnom rozhovore s Rozmanitosť. „Pretože celú túto mimoriadnu prácu vykonali (make-up artisti) Mike Marino a Mike Fontaine a ich tím, a ja som si myslel, že to bola špička ľadovca, prepáčte slovná hračka, že urobíme tých šesť alebo sedem scén, ktoré robili sme vo filme. Bol som za ne vďačný, no chcel som viac.

Si nadšený? Batmanv Tučniak vedľajší produkt? Čo si myslíš o colin farrellnajnovšie citácie o šou? Podeľte sa s nami o svoj názor v komentároch nižšie!

Tučniak bude mať premiéru exkluzívne na Max na jeseň 2024.