Blood & Honey 2 odhaľuje znepokojujúce plagáty nových postáv

Pú, sova, prasiatko a tigrík majú svoje vlastné plagáty Macko Pú: Blood and Honey 2.

Keď Macko Pú vstúpil na verejnú doménu, Macko Pú: Krv a med bol prepustený a bol prekvapivo úspešný v pokladni. Teraz dostáva mikrorozpočtový film pokračovanie. Prvá splátka Získal svoje miesto na niektorých zoznamoch „najhorších filmov všetkých čias“. a dosiahli skóre 3 % od kritikov a 50 % od publika Zhnité paradajkyale medveď je späť vo veľkom štýle. Trailer k filmu bol vydaný začiatkom tohto mesiacaa nové plagáty s postavami zobrazujú strašidelné verzie zvierat zo 100 Acre-Wood, vrátane Pú, prasiatka, sovy a tigra.

Môžete si prečítať oficiálnu synopsu Macko Pú: Krv a med 2 tu: “Hlboko v 100-akrovom lese rastie ničivý hnev, keď Macko Pú, Prasiatko, Sova a Tiger nájdu svoj domov a svoje životy v nebezpečenstve po tom, čo Christopher Robin odhalí ich existenciu. Už nechcú žiť v tieni, skupina sa rozhodne bojovať do mesta Ashdown, domova Christophera Robina, zanechávajúc za sebou krvavú stopu smrti a chaosu. Winnie a jej divocí priatelia všetkým ukážu, že sú smrteľnejší, silnejší a múdrejší, než si ktokoľvek dokáže predstaviť. pomstiť sa Christopherovi Robinovi raz a navždy.”

Nižšie si môžete pozrieť plagáty s novými postavami:

Bože:

pú.jpg
(Foto: ITN STUDIO)

sova:

sova.jpg
(Foto: ITN STUDIO)

Prasiatko:

holub.jpg
(Foto: ITN STUDIO)

tiger:

tiger.jpg
(Foto: ITN STUDIO)

Celá trieda:

bez mena.gif
(Foto: ITN STUDIO)

Macko Pú: Krv a med Filmári hovoria o budúcich plánoch:

V rozhovore s THR, Krv a med 2 filmári Rhys Frake-Waterfield a Scott Jeffrey navrhli lepšie pokračovanie.

“Číslo dva je vo všetkých smeroch lepšie ako číslo jeden. Pretože sme to začali s tým, že sme vedeli, o akú platformu ide, zatiaľ čo pri prvom sme nemali veľa nápadov. Očividne sme nedúfali, že sa dostane k masám.” tentoraz: “Začali sme vedieť, že sa to stane, takže tomu môžeme venovať oveľa viac času. Tento rok som vlastne na ničom inom nepracoval. A preto teraz každá oblasť predstavuje obrovský skok vpred v porovnaní tam, kde to bolo prvé,“ zdieľal Frake-Waterfield.

“Napríklad vzhľad tvorov je veľmi dôležitý,” pokračoval. “Predtým sme si kúpili masku online, nejaké čistiace rukavice z obchodu na prízemí a červenú drevorubačskú košeľu z Amazonu. Celé monštrum stálo okolo 630 libier (770 dolárov). Tentoraz však máme ľudí, ktorí vyrábajú protetiku – je to spoločnosť, ktorá fungovala na Harry PotterVoldemort a Hviezdne vojny. A boli zodpovední za prerobenie stvorenia. A to je dôvod, prečo Pú pôsobí trochu strašidelnejšie. Je tam extra úroveň detailov.”

Zostaňte naladení na aktualizácie Macko Pú: Krv a med 2 pred uvedením v kinách.