Bezplatné komiksy Marvel, ktoré musíte mať, obsahujú Spider-Man, Deadpool, pani Marvel a Thor

Spider-Man, Deadpool, pani Marvel a Thor sú zahrnutí v prvom vydaní vašich bezplatných komiksov Marvel.

Niektoré populárne komiksy s hrdinami ako Pavúčí muž, Mŕtvy bazén, Pani Marvelováto je Thor Čoskoro bude k dispozícii pre fanúšikov, aby si ho mohli chytiť… všetko zadarmo! Snažíme sa využiť popularitu trendov popkultúry, ako je Deadpool a Wolverine príves to je Nový status pani Marvelovej ako mutanta, Marvel dáva dokopy novú zostavu ručne vyberaných komiksov, ktoré musíte mať, aby fanúšikov nadchla príbehy, ktoré sa momentálne odohrávajú na stránkach komiksov Marvel. „Essentials“ poslúži ako dokonalé východiskové body pre nových čitateľov, takže by mali byť ľahko dostupné, aby si ich mohli vziať a začať čítať. Nezaškodí, že sú tiež zadarmo.

Marvel Must-Haves bol oficiálne ohlásený včera na ComicsPRO, Comic Industry Conference. Medzi prvé tri čísla, ktoré budú zhromaždené v prvom jednorázovom vydaní Marvel Must-Haves, patria 2016 Spider-Man/Deadpool #1 od Joea Kellyho a Eda McGuinnessa; 2023 Nesmrteľný Thor #2 od Al Ewinga a Martina Coccola; to je 2023 Pani Marvel: The New Mutant #1 od herečky pani Marvel Iman Vellani a Sabir Pirzada. One-shot obsahuje viac ako 80 strán vzrušujúcich dobrodružstiev Marvel a do obchodov s komiksami sa dostane v marci.

mmhmarch2024001-cover.jpg
(Foto: Marvel Comics)

Marvel odhaľuje bezplatné komiksové príbehy, ktoré musíte vidieť

Nižšie je uvedený popis príbehov, ktoré nájdete v Marvel Essentials – marec 2024 #1:

SPIDER-MAN/DEADPOOL #1 (2016)

  • Je to akcia, dobrodružstvo a len trochu romantiky v tomto epose, ktorý spája Marvel Web a Mercenária Boca! Hovorte o SKUTOČNOM dynamickom duu! Priniesli vám ho dve hviezdy Marvelu – Joe Kelly a Ed McGuinness – je to perfektný príbeh pre tých, ktorí túžia po návrate Deadpoola na veľké plátno.
  • Ponorte sa do celého príbehu v SPIDER-MAN/DEADPOOL MODERN ERA EPIC COLLECTION: NIE JE TO BROMANTICKÉ? TPB (9781302951641)

IMMORTAL THOR #2 (2023)

  • Starší Boh z kráľovstva Utgard označil Thora za zničenie – a mesto s ním. Jediná sila, ktorá sa mohla presadiť, však prišla s hroznou cenou. Toto je príbeh NESMRTEĽNÉHO THORA… a hodina jeho najväčšej skúšky. Po svojej majstrovskej práci na Immortal Hulk Al Ewing opäť láme mytológiu v tejto uznávanej novej sérii od Boha hromu. S úchvatným umeleckým dielom superstar Martina Coccola.
  • Ponorte sa do celého príbehu v IMMORTAL THOR VOL. 1: KAŽDÝ ČAS SA ZMENÍ NA BÚRKU TPB (9781302954185)

IN. MARVEL: NOVÝ MUTANT #1 (2023)

  • Kamala Khan, vzkriesená späť do tohto sveta nenávisti a strachu, musí splniť tajnú misiu pre X-Men, keď sa snaží vyrovnať s touto novou časťou svojej identity! Spoluautor Kamala z MCU, Iman Vellani a Sabir Pirzada z oboch Dark Web: Pani Marvel a jej sériu Disney+! Nenechajte si ujsť tento vzrušujúci vývoj jedného z najbystrejších mladých hrdinov Marvelu!
  • Ponorte sa do celého príbehu v MS. MARVEL: NOVÝ MUTANT VOL. 1TPB (9781302954901)