Ariana Grande a Cynthia Erivo lietajú vysoko vo filme Jona Chua

Ariana Grande to je Cynthia Erivo sú pripravení vzdorovať očakávaniam v novom traileri na filmové spracovanie Zlo.

V stredu, Univerzálne obrázky vydala prvú plnú propagáciu úvodnej časti dvojdielnej filmovej verzie. Jon M. ChuFilm, v ktorom si Grande zahrala Glinda a Erivo ako Elphaba, príde do kín 27. novembra.

zloto je odvysielaný teaser trailer počas Super Bowl LVIII 11. februára a poskytla prvý pohľad na film adaptujúci rovnomenný muzikál na Broadwayi, ktorý vyhral Tony a ktorý je založený na knihe autora Gregoryho Maguirea z roku 1995, Wicked: The Life and Times of the Wicked Witch of the West. Projekt adaptuje postavy pochádzajúce z románu L. Franka Bauma z roku 1900 Úžasný čarodejník z krajiny Oz a ožil v roku 1939 v oscarovom hudobnom filme Čarodejník z krajiny Oz v hlavnej úlohe Judy Garland ako Dorothy.

O Zlo film sleduje Elphabu so zelenou kožou a jej interakciu s Glindou pred príchodom Dorothy do krajiny Oz. V úvodnom traileri Glinda hovorí Elphabe: „Neboj sa,“ na čo Elphaba odpovedá: „Nebojím sa. Je to Čarodejník, kto by sa ma mal báť.”

Producentmi filmu sú Marc Platt a David Stone. Medzi hercov patria Michelle Yeoh, Jonathan Bailey, Ethan Slater, Jeff Goldblum a Bowen Yang.

Jeden rozsiahle množstvo Zlo video nahrávka bol zdieľaný s účastníkmi minulý mesiac na CinemaCon, kde Chu a Grande boli počas prezentácie dojatí k slzám.

„Snívame veľmi, veľmi, veľmi vo veľkom Zlo“ povedal režisér davu na podujatí v Las Vegas. “Kúzelná krajina pohľadov a zvukov, ktoré ohromia, a predstavení, ktoré vám zdvihnú náladu a občas zlomia srdce.”