Alan Ritchson nechce hrať vo filmoch „Filmy Marvel vracajú príbehy, ktoré sme už videli tisíckrát“ – GeekTyrant

Zatiaľ čo Dosah hviezda Alan Ritchson vedie kampaň za hrať Batmana pre DC Studios nemá žiadnu túžbu ani záujem vstúpiť do Marvel Cinematic Universe.

Herec vysvetľuje, že je znudený tým, čo robia, a hovorí: „Ako všetci ostatní, aj ja sedím a zívam pred filmami Marvel, v ktorých sa objavujú komiksové príbehy, ktoré sme videli už tisíckrát, pretože to je jediný spôsob, akým štúdiá cítiť sa ako oni. dokáže zarobiť peniaze.”

Pokračoval v rozprávaní HQ: “Chcem byť riešením; chcem s tým niečo urobiť. Takže využívam všetky výhody, ktoré mám, na vytváranie nových, pútavých príbehov. To je moje poslanie.”

Zdá sa, že je na tejto ceste a myslím si, že má pocit, že Batman by bol inou skúsenosťou od Marvelu, aj keď sa príbeh postavy stále znova a znova opakuje. Čokoľvek James Gunn pripravuje pre The Brave and the Bold, Ritchson do toho chce ísť.

Batman je pre neho očividne príťažlivejšia postava ako ktorýkoľvek z hrdinov Marvelu. Možno si myslí, že útok na Marvel mu pomôže získať úlohu Batmana tým, že zabezpečí, aby DC vedelo, kde leží jeho lojalita.

Ritchson už hral vo svete DC, kde hral Aquamana Smallville a Falcao v Titans.

Herec momentálne natáča tretiu sériu Reachera, no najbližšie ho uvidíme až v Chlap Ritchiev Nedžentlmenské ministerstvo vojnyv čom je úžasný!